Septiņas pazīmes, ka tu esi jauna dvēsele

29-10-2019

Tu viegli piemāni un grēko, esi skeptiķis.

Tev ir virspusēja, nenopietna attieksme pret morāles, taisnīguma un karmas jēdzieniem.

Tu vēl nespēj atzināties vērtības, patiesības un šīs pasaules likumsakarības.

Noliedzot visu, tu meklē savu vērtību sistēmu un pagaidām nepieņem pasaules tev piedāvāto.

Tu dzīvo tikai šodienai.

Tu neizvirzi ilglaicīgus uzdevumus, neplāno tālu uz priekšu.

Pagaidām tu nespēj izprast savu mērķi, apzināties perspektīvas.

Ja tu vari piekrītoši atbildēt kaut vai uz četrām pazīmēm no šī saraksta, iespējams, tu esi jauna dvēsele.

Esi atvērts visam un liktenis tev palīdzēs.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 30.10.2019 at 07:11 - Atbildēt

    Uzmanieties no veikalos un kioskos pārdodamajām momentloterejām loterijām, kuras izskatās skaisti, apkrāsotas ar dažādiem vilinošiem simboliem, lai psiholoģiski pievilinātu cilvēka vientiesīgo “iekšējo bērnu”, bet, patiesībā, ir tā, ka tikko kāds ir nopircis laimīgo biļeti, visiem pārējiem, kuri pirks, izredzes laimēt ir samazinājušās par šo vienu iespēju. Padomājiet paši, par cik laimētājiem jau regulāri ir publiskotas ziņas, tur vēl nekas daudz nevarētu būt palicis.
    Ar skaitļu loterijām ir citādi. Tur ir iespēja savākt pašai izvēlēties savu skaitļu kombināciju un laimēšanas iespēja nemainās atkarībā no tā, vai kāds cits jau nav paņēmis to iepriekš.
    Tāpat iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās Civilizētās Eiropas, Amerikas, pat Japānas un Austrālijas loterijās, kur notiek godīgas, nekrītot Laimes rata uzlikām, izlozes, neizejot no savas ērtās, siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu Veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes tramvajā, vai stāvot nemākulīgi organizētas satiksmes dēļ esošā sastrēgumā, ārstējoties ar e-veselību un braucot pāri pussabrukušajiem galvaspilsētas tiltiem. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://bit.ly/2kJirgR un padari 2019.gada izskaņu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis Tavā dzīvē!