Septiņas lietas, kas mums atņem dzīves enerģiju. Kā rīkoties?

05-09-2018

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Cilvēka enerģētika ir smalka struktūra, kas prasa pastāvīgu “barošanu” no ārpuses. Bet, ja kaut kas uz cilvēka biolauku iedarbojas destruktīvi, tas laupa ne tikai dzīves enerģiju, bet arī veiksmi, uzskata ezoteriķi.

Enerģētiskās problēmas ir samērā bīstamas. Atbrīvošanās no bīstamības cēloņiem, kas grauj biolauku un rada negatīvu oreolu, ir svarīgākais uzdevums katram, kas vēlas piesaistīt veiksmi un labklājību.

Viens no galvenajiem bīstamības avotiem ir cilvēki ar negatīvu enerģētiku, jo arī viņiem ir biolauks, turklāt daudz spēcīgāks nekā jebkuram negatīvam priekšmetam, kas atrodas tavā tuvumā (Slavenie enerģētiskie vampīri!)

Kāpēc bīstama dzīves enerģijas nepietiekamība
Pirmkārt, enerģijas nepietiekamība padara cilvēku mazāk veiksmīgu. Katrs no mums ir savienots ar Visuma “pārpilnības centru” ar īpašiem mikroviļņiem, kurus izstaro mūsu ķermenis un dvēsele. Ja cilvēkam ir vāja enerģētika, tas nozīmē, ka pavājinās arī saikne ar Visumu – tas “nedzird” mūsu vēlēšanās. Veiksme tādus cilvēkus apciemo daudz retāk.

Otrkārt, cieš imunitāte. Tas attiecas gan uz emocionālo, gan fizisko imunitāti. Emocionālā aizsardzība ir vajadzīga, lai pareizu pārdzīvotu šaubas, cīnītos pret negatīviem uzstādījumiem, kas traucē sasniegt mērķus. Novājināta aura padara

cilvēku uzņēmīgāku pret depresiju un apātiju, nogurumu un sliktu garastāvokli. Tieši šī iemesla dēļ šādi cilvēki izceļas starp tiem, kuru enerģētika ir normālā līmenī.

Trešā bīstamība, kas skar ikvienu cilvēku, kurš ļāvis novājināt savu biolauku, ir ļauna acs. Enerģētiskais vairogs sāk strādāt sliktāk, tāpēc ienaidnieki un nelabvēļi var veikt dažādas negatīvas maģiskas prakses, tostarp uzlikt lāstu, kas turklāt var nenotikt speciāli.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kādas septiņas lietas atņem enerģiju. Ko ar tām iesākt?

Lasīt tālāk: 1 2
loading...