Septiņas lietas, kas jāpaveic līdz rudens saulgriežiem

07-09-2020

Foto – Pixabay

Rudens saulgrieži ir laiks, kad notiek kārtējā visa dzīvā atjaunotne, tas ir jauna cikla sākums dabā un dzīvē. Ekspertu komanda dalās ar vērtīgiem astrologu padomiem, kas ļaus interesanti noslēgt astroloģisko vasaru interesanti un aktīvi.

Rudens ekvinokcijas diena 2020. gadā gaidāma 22. septembrī. Tas ir brīdis, kad dienas ilgums būs vienāds ar nakts ilgumu. Tas ir miera laiks pirms astroloģiskā rudens.

Astrologi šo brīdi sauc par “neatgriešanās punktu”. Rudens saulgrieži tiek uzskatīta par ļoti svarīgu daudziem cilvēkiem: senatnē pabeidza ražas vākšanu, izdarīja secinājumus, noslēdza svarīgas lietas un sevi morāli un fiziski sagatavoja ziemai.

1. Esi siltumā!

Līdz 22. septembrim vēl ir laiks, tāpēc noteikti padomājiet, kā nodrošināt siltu, “mīkstu” un dzīvespriecīgu, lietderīgu un patīkamu laika pavadīšanu aukstajā sezonā. Un tas nenozīmē, ka jānopērk visas siltās drēbes.

Pietiek nomainīt sezonu tieši skapī, krājumos un sakārtot siltās lietas, jakas un cepures. Ja vēlies, savu garderobi var papildināt ar jaunām kombinācijām.

2. Sakārto māju!

Izmanto visus līdzekļus prasmīgi un ar fantāziju, lai kardināli uzlabotu atmosfēru mājā. Sveces, spilgti spilveni, mājīgi paklāji padarīs omulīgu dzīvokli drūmās rudens dienās. Un pievieno vēl vairāk krāsu!

Trauki, aizkari, rudens garderobes priekšmeti – viss pildīs māju ar mājīgumu un siltumu, bet ģimeni – ar spēku pārvarēt rudens apātiju.

3. Atbrīvojies no visa liekā!

Tiek uzskatīts, ka rudens ekvinokcija ir labs laiks jauniem panākumiem. Pēc 22. septembra sāksim pavisam citu dzīvi. Un vēlams sākt visu, ja ne no tīras lapas, tad vismaz atjaunoti, atpūtušies un noskaņoti uz laimīgiem notikumiem.

Tagad ir pienācis laiks izjaukt visus skapjus un plauktus, izmest atkritumus vai atdot neizmantotās lietas citiem. Jācenšas izsvītrot no dzīves bailes, šaubas, toksiskus ieradumus un negatīvus cilvēkus, kas rada šos kompleksus un šaubas.

4. Pabeidz iesākto!

Līdz rudens Saulgriežu dienai ieteicams pabeigt visas lietas, kas tiek darītas kopš gada sākuma, kā arī darīt to, kas jau sen gaida savu stundu: piemēram, samierināties ar ģimeni vai paust savu mīlestību.

Par panākumu ķīlu kļūs atklātums domāšanā un godīgums.

5. Piepildi vēlmes!

Ir daudz prakšu, rituālu un maģisku darbību, kas veltītas vēlmēm un harmonijas iegūšanai. Tās pieņemts veikt rudens ekvinokcijas dienā. Ir ļoti noderīgi sastādīt savu plānu sarakstu, izvietojot tos vēlmju kartē.

6. Pasaki paldies!

Kamēr pasaule gatavojas ziemai, Visums labprāt atbild tiem, kuri patiesi prot būt pateicīgi. Ir īpašs rituāls, kas palīdzēs parādīt cieņu augstākajiem spēkiem un piesaistīt sev veiksmi. Lai to izdarītu, vari uzrakstīt pateicības vārdus par neredzamo vadību, par aizbildnību un gudrajām mācībām.7. Dodies dabā!

Mums priekšā vēl gaida siltas dienas, ko vērts izmantot un doties dabā, lai savienotos ar tās harmoniju un uzpildītu spēkus.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Piecas horoskopa zīmes, kurām SEPTEMBRIS var izvērsties visai depresīvs

Tik skaista mīlestība! Četras horoskopa zīmes SEPTEMBRĪ piedzīvos ko nebijušu

Labvēlīgās spēka dienas SEPTEMBRĪ visām horoskopa zīmēm

loading...