Septembra vidū – Izkliedētais Mēness. Jāvēro zīmes, nedrīkst ļauties skumjām!

11-09-2020

Foto - Pixabay

10. septembrī sākās šīs rudens “izkliedētā mēness”pirmais periods. Tas būs ļoti svarīgs laiks, kurā astrologi iesaka būt uzmanīgākiem par vārdiem, rīcību un notikumiem.

Izkliedētā mēness periods notiks no 10. līdz 16. septembrim. Tas būs ļoti neparasts laiks, kurā Visums var sūtīt slepenas zīmes.

Eksperti jau stāstīja par to, kā iemācīties atpazīt likteņa zīmes, bet šajās dienās pat ar to nepietiek. Tāpēc ir vērts ieklausīties astrologu padomos, kas palīdzēs padarīt šo periodu veiksmīgāku.

Darba un finanšu sfēra septembrī

10. septembrī, kad nakts gaisma kļūs izkliedēta, cilvēki var sajust nožēlas, skumjas. Daudzi ieslīgst rudens skumjās. Lai nesāktu uztraukties, ir jāpalielina fiziskā aktivitāte un jānodarbojas ar svarīgām lietām.

Ļoti svarīgi padarīt savu dzīvi spilgtāku. Tam būs jāmaina apstākļi, jāļauj sev iztērēt nedaudz naudas.

Nevar slinkot un dzīvot nenoteiktā stāvoklī. var būs ļoti negatīvi ietekmēt produktivitāti un noskaņojumu. Cilvēki, kuri vēlas tikai atpūsties, būs vairāk pakļauti rudens skumjām.

Astrologi iesaka vairāk strādāt, nodarboties ar vissvarīgākajām lietām. Mēness šajā periodā dod savus spēkus un palīdz cilvēkiem ieguldīt savā nākotnē, nodarboties ar vissarežģītākajiem jautājumiem un uzdevumiem. Tāpat ir svarīgi sekot līdzi zīmēm, kas norāda uz peļņas tuvošanos, – strauja iedvesma un vēlme strādāt.

Mēness ietekme uz attiecību un sazināšanās jomu

Izkliedētā mēness ietekme lielā mērā tiks pievērsta mīlestības jomai. Iespējams, ka šajās dienās tuvākie cilvēki nerīkosies tā, kā mēs to gaidīsim. Lai izvairītos no vilšanās mīlestībā, nāksies atbrīvoties no ilūzijām. Centieties pieņemt cilvēkus tādus, kādi tie ir, jo neviens nav ideāls.

Viena no visnoderīgākajām dzīves iemaņām izkliedētā mēness laikā ir prasme nekoncentrēties uz nepatikšanām, nedzīvot ar aizvainojumu, nekrist aizkaitinājumā, nekaitēt citiem. Mīlestība un draudzība nav nekāds instinkts. Tā ir dziļa cieņa pret svešu dzīvi un vēlme to padarīt tikai labāku.

Slepena zīme par to, ka cilvēks ir uz pareizā ceļa, nozīmēs mazāk strīdu un konfliktu ar tuviniekiem.

Noskaņojums un veselība izkliedētā mēness laikā

Lielākā daļa cilvēku var būt nomākti, it īpaši tad, ja tiem pēkšņi uzbrūk kādi neparedzēti darījumi. Iespējams, ka mierīgie cilvēki kļūs impulsīvāki. Daudzi sāks uztraukties par sīkumiem.

Tā var būt arī veselība, nervu sistēma. Noderēs jebkurš veids, kā cīnīties ar apātiju, nogurumu, negativitāti. Šajā ziņā noderēs gudri padomi, meditācija.

Visbīstamākās un labvēlīgākās dienas

Šī perioda bīstamākā diena ir 10. septembris. Tas pat var būt nelabvēlīgāko mēneša dienu sarakstā.
Visas pārējās dienas būs diezgan nelabvēlīgas, izņemot 11. septembri. Šī diena sola būt spilgta un veiksmīga lielākajai daļai cilvēku, pateicoties saulei un Neptūnam. Skaitlis 11 ir balstīts uz intuīciju. Likteņa zīmes nāks no mums pašiem, no mūsu apziņas dziļumiem.

Astrologi atgādina, ka ļoti daudz laika izkliedētā mēness laikā ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem. Nav jāraizējas par lietām, par kurām mēs neesam atbildīgi. No otras puses, ja ir iespēja kaut ko mainīt savā dzīvē, vajag to izmantot. Laika posmā no 10. līdz 16. datumam visvairāk veiksies strādniekiem un pacietīgiem cilvēki, kuri nesteidzas un necenšas lēkt augstāk par galvu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Eņģeļa stundas septembra vidum. Kurā laikā vislabāk lūgt palīdzību Augstākajiem spēkiem?

Šīm četrām horoskopa zīmēm SEPTEMBRĪ padosies viss!

Piecas horoskopa zīmes, kurām SEPTEMBRIS var izvērsties visai depresīvs

Tik skaista mīlestība! Četras horoskopa zīmes SEPTEMBRĪ piedzīvos ko nebijušu

Nauda nāk! Kuras horoskopa zīmes SEPTEMBRĪ kļūs ievērojami turīgākas?

loading...