Savaldības horoskops. Piecas nesatricināmākās zodiaka zīmes

08-09-2018

horoskops8

Šajās piecās zodiaka zīmēs dzimušie grūti izaicināmi uz konfliktu vai skandāla sarīkošanu. No viņiem nav vērts gaidīt impulsīvu rīcību un negaidītas reakcijas. Lūk, kuras zodiaka zīmes apveltītas ar lielāko pašsavaldību.

Svari
Svari dažādi izvairās no strīdiem un konfliktiem, tāpēc viņus samērā grūti sakaitināt. Protams, var sašūpot šīs zodiaka zīmes iekšējo līdzsvaru, bet tas nenozīmē, ka tā uzreiz reaģēs uz situāciju.

Svari cenšas atrast kaut ko labu itin visā, bet, ja patiešām liksi tiem zaudēt savaldību, piemērotā brīdī viņi pateiks visu, kas uz sirds.

Zivis
Zivis ir tik elastīgas būtnes, ka tās aizvainot ir samērā grūti. Zivis cenšas turēties tālāk no konfliktsituācijām un nepatīkamos brīžos nereaģē pārāk asi.

Zivis ir pārāk nesavtīgas, lai liktu sevi augstāk par citiem, tāpēc viņām nav grūti nemanāmi aizslīdēt no “konflikta zonas”.

Vērsis
Vērsis ir ļoti pacietīgs un mierīgs cilvēks, kuru nav viegli sakaitināt. Viņš nav impulsīva zodiaka zīme, tāpēc ka Vērsim vajadzīgs laiks, lai apstrādātu informāciju un pieņemtu kādu lēmumu. Vērsis cenšas rīkoties gudri un lēmumu pieņemšanās nevadīties pēc emocijām.

Ūdensvīrs
Ūdensvīrs uzreiz neparāda savas emocijas un nereaģē uz situācijām pārāk impulsīvi un asi. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir diezgan pašpārliecināti, tāpēc viņiem nevajag kādam kaut ko pierādīt vai skaidrot. Tieši Ūdensvīrs pirmais centīsies izbeigt konfliktu un nomierināt visus tajā iesaistītos.

Skorpions
Skorpioni ir gudri, kaislīgi un izlēmīgi, bet viņi nereaģē uz situāciju momentā. Viņi ir prātīgi stratēģi, kuriem lēmumu pieņemšanai vajadzīgs laiks.

Skorpions neiet pats savu negatīvo emociju pavadā, viņš dod sev laiku padomāt un atvēst. Un, ja Skorpions klusē, tas nenozīmē, kas viņš visu aizmirsis – viņa reakcija vienalga var būt negaidīta un skarba.

Avots: “Esotericblog”

loading...