Saules aptumsuma ietekme turpinās. Kā to izjūt cilvēki un daba, stāsta astroloģe Ošuroka

06-07-2019

Foto – Pixabay


Jūlija sākumā piedzīvojām Saules aptumsumu, kas ievadīja tā dēvēto aptumsumu koridoru, kas noslēgsies 17. jūlijā.

Astroloģes Māras Ošurokas grāmatā “Iepazīsti astroloģiju” vari izlasīt vairāk par šo vareno dabas parādību, kas piesaistījusi cilvēku uzmanību jau kopš seniem laikiem.

UZZINI VAIRĀK!

Saules aptumsuma ietekme Varētu teikt, ka kopumā Saules aptumsums rada negatīvu ietekmi uz dabu, cilvēkiem, sevišķi viņu psihi un veselību. Saules aptumsuma laikā arī dzīvnieki kļūst tramīgi.

Starp citu, Saules aptumsuma ietekme ir jūtama jau nedēļu (vai vairāk) pirms un turpinās nedēļu (vai vairāk) pēc Saules aptumsuma.

Saules aptumsuma ietekme visspēcīgāk jūtama valstī, kur to var arī redzēt. Uz cilvēka veselību Veselības ziņā šis nav labs laiks, pastiprinās hroniskās kaites, saasinās esošās.

Iespējamas sirds un asinsvadu slimības, jo Saule ir Lauvas zīmes valdošā planēta, savukārt Lauva cilvēka organismā “atbild” par sirdi un asinsvadiem. Jāievēro mērenība dzīves stilā, nedrīkst pārēsties, nav vēlams lietot alkoholu, pārmērīgi sportot.

Pastiprināta uzmanība jāpievērš problēmu zonām. Nevajadzētu nest smagumus, kāpt kalnos vai uz “6. stāvu”.

Profesionāliem sportistiem riska diena, sevišķi, ja sports saistīts ar kardioslodzi!

Kā tas ietekmē psihi, lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4
loading...

1 Comment

  1. Lelde 06.07.2019 at 18:35 - Atbildēt

    Ir sestdienas vakars, prāts tā vien sliecas doties kopā ar draugiem iedzert, atzīmēt nedēļas nogali. Nedari to! Par mazāk kā viduvējas kvalitātes dzēriena pudeles cena aizpildi loterijas biļešu komplektu ar saviem Laimīgajiem skaitļiem tuvākajai, Šonedēļas SuperEnalotto https://goo.gl/X17csF
    izlozei, kura notiks jau šovakar pēc Latvijas laika un tiks izspēlēts vairāk kā 182 miljoni eiro, vai izvēlies PowerBall ar 165 miljonu dolāru Džekpotu. Un rīt, ja paveiksies – rīt pamodīsies bagāts. Ja tomēr nepaveiksies – vismaz nesāpēs galva un nebūs morālo par dzērumā sastrādāto.
    Starp citu – iesaku izmēģināt sindikātu taktiku – aprakstu un izskaidrojumu atradīsi loto brokera mājaslapā, kura ievērojami palielina laimesta iespēju.
    Un padomā, vai varēsi sev piedot, ja nebūsi mēģinājis iegūt Džekpotu, kurš ļaus saņēmējam visu atlikušo mūžu nestrādāt un pilnvērtīgi baudīt karalisku dzīvi – māju Jūrmalā, Baltezerā vai Mežparkā, brīvdienu māju kaut kur Vidusjūras krastā ar jahtu piestātni, sapņu autoparku, ceļojumus apkārt pasaulei.