Saule Skorpionā. Ko tas nozīmē visām zodiaka zīmēm?

27-10-2016

skorpions

No 23. oktobra līdz 22. novembrim gaidāms visai saspringts periods. Saule un Merkurs Skorpiona zīmē, kā arī citu planētu stāvoklis mūs izaicinās uz cīņu un asu izjūtu meklējumiem.

Priekšplānā izvirzīsies finanšu un nodokļu jautājumi. Attiecību jomā iespējami negaidīti pavērsieni un šķiršanās.

Paškontrole īpaši svarīga pirms jaunā mēness no 28. līdz 30.oktobrim. 29. oktobrī sevišķi svarīgi izvairīties no riska.

Visām zodiaka zīmēm veiksmīgākais Skorpiona valdīšanas periods, kurā ieteicams plānot svarīgus darbus un rīcību, ir visa novembra pirmā puse, kas sakrīt ar augošu mēnesi. Pirmās dekādes beigās gaidāma strauja enerģētikas maiņa, kad galvenās planētas pāries citās zodiaka zīmēs.

Bet vispirms – astroloģiskā prognoze visām zodiaka zīmēm no 23. oktobra līdz 22. novembrim.

auns
AUNS

Kaislīga vēlme pēc pārmaiņām visās dzīves jomās, tostarp personīgajās attiecībās (ņemot vērā pieaugošo seksuālo potenciālu) Aunu var ietekmēt gan pozitīvi, gan negatīvi.
Šīs tendences rezultāts būs atkarīgs no Auna meistarības un pacietības rīkoties saskaņā ar savām interesēm un viņa tuvākās apkārtnes.

versis
VĒRSIS

Vēršiem sākas intensīvs, radošs periods. Īpaši tas skars attiecību un partnerības jomas. Izmantojiet šo laiku, lai noslēgtu līgumus, nostiprinātu svarīgus kontaktus un lietišķo sadarbību. 29. un 30. oktobrī un 12. un 19. novembrī jābūt ļoti piesardzīgam saskarsmē ar svešiniekiem un mazpazīstamiem cilvēkiem. Pastāv risks nokļūt nevajadzīgā atkarībā.

dvinis1
DVĪŅI

Dvīņiem labvēlīgs periods dažādiem uzlabojumiem darba, koleģiālo attiecību un veselības profilakses jomā. Privāto dzīvi globālas pārmaiņas negaida. Jaunas lietas Dvīņiem labākt sākt augošā mēnesī no 1. līdz 10. novembrim.

vezis
VĒZIS

Vēži var izrādīties paši savas romantiskās un mīlas dzīves gūstekņi. Rūpes par tuviniekiem un mīļotajiem tevi vienkārši aprīs. Viss pārējais nostāsies otrajā plānā. Noskaņojies uz pozitīvas nots, centies neaizmirst pats savas vajadzības un aizraušanās.

lauva
LAUVA

Lauvām šajā laikā vislabāk veiksmes ģimenes lietās un mājokļa jautājumos. Šajās jomās ir visas izredzes gūt panākumus. Bet jāņem vērā, ka viss var noritēt ne sevišķi gludi. Saule un Merkurs šobrīd nav gluži tavā pusē. Tāpēc jābūt gatavam vajadzības gadījumā nostāties arī aizsardzības pozīcijā.

jaunava
JAUNAVA

Jaunavas enerģijas un izlēmības pilnas. Skorpiona valdīšanas laikā tev nodrošināta aktīva dzīve.

Pieaug dažādu kontaktu, pārvietošanās un informācijas apmaiņas loma. Pievērs uzmanību 18. un 19. novembrim – šo dienu notikumu var nenest gaidīto rezultātu. Šajos datumos nav vērts plānot neko nozīmīgu. Toties piemērots laiks vienkāršai atpūtai.

svari
SVARI

Aktuāla un perspektīva Svariem šajā periodā būs ienākumu joma, kas nozīmēs personīgā kapitāla pieaugumu. Zvaigžņu padoms: skaiti naudu turpat pie kases. Iespējami pārpratumi, līdz pat krāpniecībai un apmānam. Ne tik veiksmīgas dienas būs 12. un 21. novembris. Centies šajās dienās neplānot svarīgas darba lietas, bet labāk vispār paņemt brīvdienas.

skorpions
SKORPIONS
Jubilāri Skorpioni baudīs privileģētu stāvokli. Spēsi pozitīvi noskaņot visu savā apkārtnē, būs vieta gan patīkamai privātajai dzīvei, gan panākumiem darbā un radošajos centienos. Viss interesantais sagatavots tieši tev – it īpaši novembra pirmajā dekādē.

strelnieks
STRĒLNIEKS

Strēlnieks šajā periodā var just ievērojamu un neatvairāmu slinkumu un nevēlēšanos aktīvi darboties. Tā iemesls var būt dažādi traucējoši un bremzējoši faktori. Lietišķajos kontaktos saglabā piesardzību un veselo saprātu — iespējami mēģinājumi diktēt tev noteikumus, piedāvāt neizdevīgu darījumu.

mezazis
MEŽĀZIS

Mežāžiem šajā periodā var nākties pārskatīt iepriekšējos biznesa un karjeras plānus, turklāt būs liela iespējamība, ka tie kļūs nevis šaurāki, bet gan plašāki un vērienīgāki. Piemērots laiks, lai tiktos ar draugiem – ne tikai patīkami, bet arī lietderīgi pavadīsiet kopā laiku ar domubiedriem.

udensvirs
ŪDENSVĪRS

Ūdensvīriem neviennozīmīgs periods. No vienas puses, būsi optimisma pilns, bet šīs sajūtas nebūs saistītas ar reālo situāciju. No otras puses, šis ir jaunu iespēju laiks, vari iegūt jaunus kontaktus, labas pārmaiņas profesionālajā jomā.

zivis
ZIVIS

Zivīm zināmā mērā atdzimšanas periods – daudz kas būs pa spēkam, bet nevajadzētu īpaši riskēt, ja tas neattaisnojas. Brīvajā laikā vari pasapņot, meklēt jaunu iedvesmu garīgās mācībās un filozofijā. Varbūt iegūsi alternatīvu dzīves mērķi?

loading...

1 Comment

  1. Adolfs 06.11.2016 at 16:54 - Atbildēt

    Debīla lapa,