Saule, mēness vai zvaigzne? Kāda karma tev raksturīga un kā to uzlabot

15-05-2020

Kad kaut kas slikts notiek vairākas reizes pēc kārtas, var pieņemt, ka tā darbojas slikta karma. Vismaz tā uzskata ezoteriķi.

Ja vēlies uzzināt, kā atrisināt šīs problēmas un uzlabot savu karmu, vienkārši izvēlies vienu no šiem attēliem un skaidrojumu lasi zemāk.

1. Atbrīvojies no neveselīgām attiecībām
Pagātne tev bijuši periodi, kad juties vientuļa, izolēta un visu pamesta. Tāpēc šodien tu centies attīstīt attiecības, kas tev īpaši nenāk par labu. Tu redzi cilvēkā tikai labo, nepamanot, ja viņā negatīvā ir vairāk.

Lai uzlabotu savu karmu, nepieciešams cīnīties par labām attiecībām un sakariem. Aizmirsti par bailēm no vientulības, pat ja apkārt nav daudz cilvēku. Koncentrējies uz tiem, kuri ir tā vērti.

2. Pietiek šaubīties par sevi un nodot savus mērķus
Iespējams, tev dzīvē bijušas sarežģītas situācijas un neapdomīgi lēmumi. Viss, ko darīji, tikai pasliktināja rezultātus. Iespējams, tu nezini, ka šīs kļūdas notika tikai tāpēc, ka tu neticēji pati sev.

Pienācis laiks mazliet atkāpties atpakaļ un labi pārdomāt savus lēmumus. Izanalizē visus lēmumus, kuriem bija nevēlamas sekas, un veiksmīgo rīcību. Centies padarīt to par pieredzi nākamajām, līdzīgajām situācijām. Tāpat beidz meklēt padomus un gudrību citos.

Koncentrējies uz to, kas tev patiešām vajadzīgs.

3. Sāc uzticēties citiem
Jā, pagātnē tu biji kļuvusi par dažu cilvēku upuri, tevi daudzas reizes nodeva, necienīgi izturējās.

Tagad to distancējies no visiem un nezini, kam uzticēties. Bet pienācis laiks atbrīvoties no šīs sliktās karmas, piesaistot cilvēkus, kuri tevi patiesi saprot.

Vienkārši ieklausies savā intuīcijā un sāc uzticēties cilvēkiem, kuros redzi gaišumu.

Avots: “Brainum”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Tava karma pēc dzimšanas mēneša. Vienkārši unikāls horoskops!

Tava karma pēc dzimšanas gada. Unikāla TABULA!

Divpadsmit karmas likumi, lai radītu labas pārmaiņas dzīvē

Mīlestības karma. Trīs zodiaka pāri, starp kuriem nenodzisīs kaislība

loading...