Saturns palīdzēs: kuru zodiaka zīmju dzīve novembrī krasi uzlabosies?

15-11-2023

Planētu stāvoklim ir milzīga ietekme uz mūsu dzīvi, un 2023. gada novembris sola priecīgas pārmaiņas dažām zodiaka zīmēm, apgalvo astrologi.

Saturns, planēta, kas atbild par struktūru un kārtību, vairs nav retrogrāds, kas nozīmē pozitīvu pārmaiņu un jaunu iespēju tuvošanos. Kuras trīs zodiaka zīmes 2023. gada novembrī īpaši izjutīs labvēlīgu planētu ietekmi?

Mežāzis (22. decembris – 19. janvāris)

Mežāža zīmes pārstāvjiem novembris sola globālas pārmaiņas. Mēneša sākumā Mežāža zīmē ieiet planēta Plutons, kas simbolizē radikālu pārmaiņu iespēju dzīvē. Tā varētu būt pārcelšanās, darba maiņa, attiecību izjukšana vai jaunas savienības sākums.

Ja jau sen esat sapņojis par pārmaiņām savā dzīvē, novembris ir lielisks laiks, lai spertu izlēmīgus soļus. Jebkurām pārmaiņām, ko šajā periodā izdarīsi savā dzīvē, būs paliekošs efekts.

Neatkarīgi no tā, vai tās ir jaunas attiecības vai sava biznesa uzsākšana, planētas tevi atbalstīs un palīdzēs, lai viss noritētu veiksmīgi.Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)

Pēdējie daži mēneši Ūdensvīriem ir bijuši izaicinoši, taču novembris nesīs gaidītas pārmaiņas. Jūsu zīmei valdošās planētas ir bijušas retrogrādas, radot grūtības pašvērtējuma un darba jomā.

Tomēr, atgriežoties tiešās kustības planētām Saturnam un Urānam, tu iegūsi skaidru prātu un radošu domāšanu.

Šajā periodā visi jūsu sapņi var kļūt par realitāti. Jūsu radošais potenciāls sāks izpausties, un apkārtējie cilvēki pamanīs jūsu talantu. Jūsu priekšnieki novērtēs jūsu darbu un, iespējams, paaugstinās jūs amatā. Un personīgajā dzīvē tu vari atrast patiesu mīlestību.Zivis (19. februāris – 20. marts)

Zivīm novembris būs atvieglojumu un pozitīvu pārmaiņu laiks. No 2023. gada marta līdz jūlijam daudzu Zivju dzīve bija lēna un pilna gaidīšanas. Šajā periodā visi procesi, sākot ar darba atrašanu un beidzot ar personisko attiecību veidošanu, šķita palēnināti.

Tomēr līdz ar retrogrādā Saturna perioda beigām novembrī tu sajutīsi enerģijas un pārliecības pieplūdumu.

Jūsu vēlmes sāks piepildīties, un jūs pārstāsiet uzskatīt sevi par apstākļu upuri. Šis periods tev nesīs ne tikai panākumus karjerā, bet arī uzlabosies tavas personīgās attiecības. Jūsu dzīve būs pozitīvisma piepildīta, un jūs spēsiet izbaudīt katru mirkli.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Iņ un jaņ: spēcīgākie vīrieši un sievietes pēc horoskopa zīmes

Pūķa gads pārsteigs: piecas zodiaka zīmes kļūs vēl maigākas un labsirdīgākas

Šogad vēl daudz jāpaspēj! Ķīniešu horoskops novembrim visām zodiaka zīmēm.

Taro horoskops NOVEMBRIM visām zodiaka zīmēm. + Vēl trīs prognozes rudens pēdējam mēnesim!

loading...