Saspicē ausis: Saules aptumsuma dienā vari uzzināt, ko citi domā par tevi!

06-01-2019

saruna


Svētdien, 6. janvārī, piedzīvojam daļēju Saules aptumsumu Mežāža zīmē. Tas ir pirmais šī gada aptumsums, un to raksturo ļoti interesanta iezīme – iespēja uzzināt, ko citi par tevi domā patiesībā, jo bieži atklāsies ikdienā slēpti uzskati.

Galvenais – nesāc baumot un nedalies iegūtajā informācijā ar citiem, brīdina ezoteriķi.

Šajā dienā var notikt kaut kas negaidīts, pateicoties kam vari gūt panākumus karjerā, nopelnīt naudu vai iegūt apkārtējo cilvēku cieņu. Visums var pēkšņi dāvāt iespēju gūt panākumus, un to noteikti jāizmanto!

Attiecībā uz veselību un noskaņojumu jābūt piesardzīgam – cilvēki var justies noguruši, slimi bez iemesla un viegli aizkaitināmi. Astrologi iesaka ierobežot fiziskās aktivitātes. Ja darbs saistīts ar fizisku slodzi, pirms tam noteikti kārtīgi jāatpūšas.

Mīlestībā un attiecībās kopumā var rasties zināmas emocionālas problēmas. Nevajadzētu mēģināt iegūt jaunus draugus, izskaidrot attiecības, atriebties. Īpaši bīstami būs publiski strīdi, skaudība un greizsirdība. Sauli aizsedzošais Mēness var provocēt spēcīgas negatīvas emocijas un mazināt pašpaļāvību.

VAIRĀK PAR 2019. GADA PIRMO SAULES APTUMSUMU LASI ŠEIT!

loading...