Sasmaržo pavasari! Horoskops nedēļas nogalei visām zodiaka zīmēm

15-03-2019

silpurene


Auns
Samērā liela iespēja, ka tavām pūlēm būs iepriecinošs rezultāts. Ja pēkšņi izrādīsies, ka tu gribēji redzēt pavisam ko citu, mēģini tomēr saskatīt arī ieguvumus. Brīvdienās noteikti atrodi laiku aktīvai atpūtai – pastaiga par jūru būtu laba izvēle!

Vērsis
Šajās brīvdienās tavs optimisms būs tik spēcīgs, ka spēsi tikt galā praktiski ar jebkuru uzdevumu. Tu nejutīsi bailes no neveiksmes, un tas ļoti palīdzēs gūt panākumus.

Dvīņi
Māņticība ir pievilcīgs veids, kā attaisnot neveiksmi. Tomēr neliela smadzeņu piepūle, un daļa tavu problēmu pazudīs kā nebijušas. Šajās brīvdienās nenododies tukšām pļāpām. Pļāpa ir īsts atradums nelabvēļi spiegiem!

Vēzis
Ieradumam ir šausmīgs spēks. Šajās brīvdienās tev, iespējams, nāksies izvēlēties starp izredzēt palikt sveikam un veselam un iedzimto pieklājību. Labāk izvēlies pirmo opciju!

Lauva
Tu, iespējams, ļoti skaidri redzi darbības shēmu tuvākajam laikam un esi pārliecināts: ja jau reiz tā daudzas reizes palīdzējusi gūt panākumus, nepievils arī tagad. Tu kļūdies. Tieši tas, ka shēma ir pārbaudīta, var nostrādāt ļaunu joku. Izdari korekcijas, ņemot vērā reālo situāciju!Jaunava
Nepiekrīti sestdien veikt darbu, kuru tev cenšas uzspiest pret tavu vēlēšanos. Atrunas vienmēr var atrast, turklāt sirdsapziņas balsij ne vienmēr ir taisnība. Tu vari radīt daudz vairāk labuma, pavadot šīs brīvdienas kopā ar ģimeni.

Svari
Šajā nedēļas nogalē tavu spožo prātu var nepamanīt. Jo vairāk tu centīsies piesaistīt sev uzmanību, jo mazāks būs rezultāts. Vai vērts tā mocīties?

Skorpions
Nedēļas nogalē nedod nekādus solījumus. Nav pārāk liela varbūtība, ka nespēsi tos izpildīt, bet ar tiem saistītas lielas nepatikšanas.

Strēlnieks
Sestdien un svētdien tev, šķiet, nāksies sastapties ar tādu nepatīkamu parādību kā baumas. Tomēr tajās nāksies pamatīgi iedziļināties, ja vēlies uzzināt, kā viss ir patiesībā.

Mežāzis
Sestdien nekādā gadījumā necensties kaut panākt par visām varītēm. Panākt panāksi, bet ko tālāk? Ja tev nav plāna tālākajiem soļiem, labāk nogaidi. Svētdienu pavadi mierā un klusumā – nākamajā nedēļā būs vajadzīgs daudz spēka!

Ūdensvīrs
Šajās brīvdienās noliec pie malas egoismu, jo tas pat nelielās devās nāks tikai par sliktu. Principā jau tu esi pieradis daudz uzmanības pievērst radinieku un draugu problēmu risināšanai. Sestdiena un svētdiena nebūs izņēmums!

Zivis
Pacenties turēties tālāk no lieliem ļaužu pūļiem. Jo īpaši atturies no sporta līdzjutējiem, viņi var izraisīt kādas nekārtības. Labāk iepriecini savu un ģimenes vēderu, pagatavojot kaut ko garšīgu, piemēram, šīs sezonas pirmo grila ēdienu!

loading...