Saskaiti, cik suņu ir šajā attēlā, un uzzini savu psiholoģisko vecumu!

16-08-2019

Vecums neapšaubāmi ir veids, kā parādām savu dzīves pieredzi – gan labo, gan slikto. Tomēr psiholoģiskais vecums var atšķirties.

Lūk, kā to iespējams uzzināt. Paskaties attēlā un mēģini saskaitīt, cik suņu tajā redzams. Zemāk lasi, ko tas nozīmē.

Ja ieraudzīji 4 suņus
Ja redzi četrus suņus, tev psiholoģiski ir 20-25 gadi. Tu esi radošs, kreatīvs cilvēks. Tev patīk klausīties mūziku un baudīt jaunus mākslas veidus. Parasti tev nepatīk trokšņaina atmosfēra. Tu dod priekšroku vienkāršai rīcībai un domāšanas veidam.

Ja ieraudzīji 5 suņus
Ja attēlā saskaitīji piecus suņus, tas nozīmē, ka tas iekšējais vecums ir 25 līdz 30 gadi. Tu esi vienkāršs cilvēks. Tev nepatīk sarežģīt sev dzīvi, tu parasti izvēlies vienkāršus risinājumus, sākot ar apģērba izvēli līdz emocionāliem lēmumiem.

Ja ieraudzīji 6 suņus
Ja ieraudzīji veselus sešus suņus, tavs psiholoģiskais vecums ir 30 līdz 40 gadi. Tev piemīt tieša, reālistiska un nedaudz konservatīva domāšana. Tu esi cilvēks, pie kura draugi parasti vēršas pēc padoma. Viņi paļaujas uz tevi, jo tu izstaro briedumu un stabilitāti. Tev ir spēcīga personība un miermīlīgs raksturs.

Ja ieraudzīji 7 suņus
Tavs iekšējais vecums ir no 10 līdz 20 gadiem. Kā bērns vai pusaudzis tu esi dabiski naivs, vienkāršs un gādīgs. Tu nepieņem lietas kā pašsaprotamas, bet, ja tev tās nepatīk, tu uzdod jautājumus. Tas tevi padara par lielisku draugu.

Avots: “Brainum”

loading...