Sarežģītāko vīru horoskops. Ja tavs mīļotais dzimis šajās zodiaka zīmēs, nāksies pasvīst!

16-11-2019

Foto – Pixabay


Šie vīrieši ir labi cilvēki, bet mierīgai laulības dzīvei ne sevišķi piemēroti. Ar šiem puišiem rāmu ģimenes laimi panākt ir īpaši grūti.

Vēzis
Ar Vēža zīmē dzimušu vīrieti nav viegli, lai gan šajā zodiaka zīmē dzimušie tiek uzskatīti par tādiem, kas izstaro siltumu.
Vēžus var iedalīt divās grupās. Pirmajā ir vīrieši, kuri mīl savu māju, bet ir pastāvīgā spriedzē, visu laiku žēlojas un ir īsti pedanti.

Otrā grupa ir pasīvi, slinki un inerti vīrieši, kas precas sava labuma dēļ – lai tiktu pie vieglas naudas vai labāka stāvokļa sabiedrībā.

Protams, Vēži var būt visnotaļ interesanti un simpātiski cilvēki, bet tikai tajā gadījumā, ja paši to grib.

No otras puses, jebkurš Vēzis pavada mājās daudz vairāk laika nekā citu zīmju vīrieši. Viņam ir tradicionāla attieksme pret māju un ģimeni, un bieži vien viņš izveidojas par labu dzīvesbiedru.

Lai gan Vēži mīl sievu un bērnus, būtībā nekad nav pilnībā ar tiem apmierināti: vienmēr atradīs, par ko pažēloties.

Vēži izceļas ar jūtīgumu, tāpēc vienmēr meklē jaunus iespaidus intīmajās attiecībās. Kopumā, ja visas viņa vēlmes mājās tiek apmierinātas, viņi var kļūt arī par supervīriem. Bet tas, vari man ticēt, nepavisam nav viegli.

Skorpions
Harmonija laulībā un panākumi dzīvē Skorpionam ir vissarežģītākais uzdevums. Tas iespējams tikai tad, ja sieva piekrīt dzīvot viņa ēnā un sekot vīram pa pēdām.

Skorpioni vienkārši necieš dominējošas sievietes. Viņi atbalsta klasisko ģimenes modeli, kārtību mājās un citos sociālās mijiedarbības aspektos, un tajos visos viņiem jāpatur pēdējais vārds. Mīlestības jomā tas var novest pat līdz atklātai agresijai.

Skorpioniem nav daudz izredžu izveidot laimīgu ģimeni. Pirmkārt, viņi bieži izrādās veiksmīgi karjerā. Neatlaidīgais darbs ļauj nodrošināt sevi, sievu un bērnus, kurus Skorpioni vienkārši dievina. Tai pašā laikā jāņem vērā, ka viņi ir ļoti privātīpašnieciski un greizsirdīgi cilvēki.

Lai cik mīlestības un rūpju Skorpions saņemtu, viņš vienmēr atradīs pamatu šaubām. Kaut kur dziļi sirdī viņš lolo pret ģimeni siltākās jūtas, bet tā arī neiemācās tās patiesi izpaust.

Skorpiona egoistiskās mīlestības dēļ apkārtējo dzīve var pārvērsties par īstu elli. Viņa spēcīgās vēlmes prasa tikpat dziļu piepildījumu.

Strēlnieks
Šim vīriešu tipam vajadzīga gudra un taktiska sieviete blakus, kamēr viņš pats slavens ar piekasīgumu un tieksmi uzsvērt partnera kļūdas un negatīvās puses.

Strēlnieks tiešām nav radīts klasiskai laulībai, jo viņa interešu loks ir pārāk plašs. Strēlnieka zīmē dzimis vīrietis ir izslavēts ar savu labestīgo raksturu, viņš pastāvīgi iesaistās dažādos labdarības projektos un sabiedrības praktisko interešu risināšanā. Strēlnieks ir publisks cilvēks it visās attiecībās.

Viņš ir cilvēks, kas mēdz maz interesēties pats par savu dzīvi, bet daudz laika veltīt sabiedrības vajadzībām.

Ja mainās viņa intereses, var mainīties arī attieksme pret līdz šim mīlēto cilvēku. Un personības īpašībām ir maza loma,

jo Strēlnieks dzīvi un mīlestību redz kā lielas sporta spēles sastāvdaļu.

Lai šī laulība būtu veiksmīga, sievai jābūt plašam interešu lokam un pašai – spilgtai personībai, pat ja nākas nedaudz pietēlot. Lai turpinātu sekot Strēlniekam un izdabātu viņa interesēm, viņai jābūt īstai māksliniecei.

Dzīvot ar Strēlnieku nav nemaz tik grūti, ja viņu nekādi neierobežosi. Viņām piemīt kaislība uz sportu un piedzīvojumiem.

Strēlnieki ir jautri, interesanti cilvēki, kas prot izbaudīt laimi un mīlestību.

Avots: “Brainum”

CITI HOROSKOPI

1. AUKSTA GALVA, KARSTA SIRDS. KURI HOROSKOPA VĪRIEŠI TIE IR?

2. KĀ ATŠIFRĒT DAŽĀDĀS HOROSKOPA ZĪMĒS DZIMUŠI VĪRIEŠI

3. KĀ MĪLĒT KATRĀ HOROSKOPA ZĪMĒ DZIMUŠU VĪRIETI?

loading...