Sapņi, kas piesaista NABADZĪBU. Tādas fantāzijas būtu jāaizliedz, brīdina ezoteriķi

30-09-2019

sapnis1

Ir sapņi, kas mūs spārno, un ir kaitīgi un bīstami sapņi, kurus ezoteriķi dēvē par “nabagu sapņiem”. Tādas domas nostiprina nabadzības psiholoģiju, nekad nedodot cilvēkam izrauties no trūcīguma apburtā loka. Izlasi un uzzini, kā sapņot ir KATEGORISKI AIZLIEGTS!

1. Muļķītis sapņotājs aizkrāsnē
“Reiz es saņemšu daudz naudas un nekad vairs nestrādāšu!” Tieši tā īsumā varētu izteikt daudzu ļaužu nīkulīgo sapņojumu, ja viņi vēl nav atraduši to, ar ko no sirds gribētu nodarboties. Viņu iztēlotā ideālā diena ir tāda, kurā nenāktos saspringt ne uz minūti.

Viņu iztēlē rēgojas kas līdzīgs dejojošā miljonāra jahtai, un viņi uzskata, ka pavadīt atlikušo dzīvi šādā veidā ir labākais ceļš uz laimi. Tādi cilvēki, klusiņām nopūšoties, sapņo par brīvdienām, atvaļinājumu vai pensiju, laižot garām labākos dzīves gadus. Viņi nezina citu prieku – prieku radīt.

Kad atrodi “savu” lietu, tev nav vajadzīgas ne brīvdienas, ne atvaļinājums un pat ne pensija.

Trīsdesmit gadi uz jahtas saulītē liksies tīrā elle. Tava lieta virza tevi uz priekšu tik spēcīgi, ka nespēj tai pretoties. Tieši tā, nevis pretīgais modinātājs, liek celties no rīta.

Tā, nevis ļaunais priekšnieks, dod tev darba uzdevumus. Tā sniedz tev spēkus un pārliecību par sevi atšķirībā no nīkulīgās pasivitātes, kas ved taisnā ceļā pie depresijas.2. Sapnis par burvi gaišzilā helikopterā
Šādi sapņi raksturīgāki sievietēm. Izskatās aptuveni šādi: manā dzīvē parādīsies kāds “īsts vīrietis”, un man nekad vairs nenāksies kaut ko izlemt pašai. Viņš visu izdarīs manā vietā, pastāstīs, kā dzīvot, un parādīs pareizo ceļu. Un nodrošinās ar visu.

Tāds sapnis burtiski paralizē visu sievietes dzīves aktivitāti, labākajā gadījumā nosūtot viņu bezgalīgā skaistumkopšanas misijā, bet sliktākajā – ilgā un bezjēdzīgā prinča gaidīšanā.

Pats sliktākais: ja tāds burvis patiešām atrodas, viņš, kā likums, izrādās cietsirdīgs un greizsirdīgs sadists, nevis mīlīgs papucis. Tomēr bezgalīgie sapņi par ideālo veci, kas visu “pats atrisinās”, nekad nebeidzas. Kāpēc? Sabiedrība to pieņem!

3. Sapnis par “lielo pilsētu”
Daži cilvēki no sirds tic, ka vienkārši ir piedzimuši “nepareizajā vietā”. Viņi sapņo pārcelties uz kaut kādu citu realitāti, kurā viņiem viss izdosies, turklāt bez jebkādām pūlēm.

Šo kļūdu bieži pieļauj visu veidu “pārceļotāji”, kuri gaida brīnumus jaunā dzīves vietā. Tomēr nabadzība un problēmas pastāv gan Rīgā, gan Parīzē, ne tikai kaut kur sādžā pie Krievijas robežas.

Dzīve kļūst nevis labāka, bet sliktāka – jo neviens negatavojas tevi padarīt laimīgu uz sava rēķina. Tāpēc dzīves vietas maiņa tikai paver jaunas iespējas, nevis atbrīvo no nepieciešamības visu darīt savām rokām.

4. Sapnis par zelta zivtiņu
Šim sapnim ir vairāki tūkstoši gadu, to dažādās variācijās var sastapt gan pasakās, gan leģendās.

Sak’, atliek tikai atrast burvju zivtiņu, lampu vai krūku, un dzīve tev visu pasniegs uz šķīvīša ar zelta maliņu. Mūsdienās zivtiņas lomu bieži spēlē laimests loterijā, slepenas bagātības atrašana vai kāds līdzīgs veids, kā mirklī kļūt stāvus bagātam.

Diemžēl brīnumi nenotiek. Zelta zivtiņa dabā vēl nav manīta, apslēptā manta jau izlaupīta, bet sapņojošo pilsoņu lētticību bieži izmanto krāpnieki. Bet, ja pat zelta zivtiņa eksistētu, tā nodarītu vairāk ļauna nekā laba. Nauda, kuru cilvēks pats nav nopelnījis, sagrauj dzīvi.

Atceries, kas bieži notiek ar dažādu loteriju uzvarētājiem? Nu, lūk!

5. Sapnis par taisnīgo karali
Pats briesmīgākais ir sapnis par kaut kādu ideālo valdnieku, kurš personīgi izlabos visas problēmas tavā dzīvē, salabos logus, pabaros kaķi un izmazgās apakšbikses. Kad valsts gluži tādā veidā nedarbojas, cilvēks vaino “oligarhus, kas visu nozaguši”, jo “padomju laikā tā nebija”. Viss tevis dēļ, sliktā valdība, tevis dēļ esmu nabadzīgs un nelaimīgs. Lūk, kad viss tiks nokārtots un darbosies ideāli, tad arī es varēšu nopelnīt, bet pagaidām iztikšu ar pabalstu…

“Es mīlu šo zemi, bet ienīstu valsti!” nebeidz atkārtot cilvēki, kuri pat pirkstu savā labā nav gatavi pakustināt. Un sapņo, sapņo par kādu cietu, bet taisnīgu roku. Pats trakākais, ka, tieši pateicoties šādiem sapņotājiem, pie varas nāk cietsirdīgākie tirāni.

Un tādu destruktīvu sapņojumu piemērus varētu minēt vēl un vēl… Noteikti tu arī vari par kādu iedomāties?

Avots: Esotericblog, Morena Morana

loading...