Saplīsis spogulis, pēc bērēm… Uzzini, kad un kāpēc nedrīkst spoguļoties

13-10-2021

Uzzinot, kad un kāpēc nedrīkst skatīties spogulī, varēsiet izvairīties no lielām nepatikšanām, brīdina ezoteriķi.

Spogulis, pēc viņu domām, ir interjera priekšmets ar ļoti spēcīgu enerģētiku. Tas tika izmantots pareģojumos un maģiskajos rituālos. Spogulis var piesaistīt gan laimi, gan lielas
nepatikšanas. Tiek uzskatīts, ka tas savieno dzīvo un mirušo pasauli. Tāpēc ir ļoti uzmanīgi jāizturas pret šo priekšmetu.

Kāpēc nedrīkst spogulim rādīt savas asaras

Ticējums nosaka, ka raudāt pie spoguļa ir ļoti bīstami. Šņukstošs cilvēks tādējādi var “aizraudāt” savu laimi spogulim. Priekšmets var paņemt jūsu veselību un dzīvības spēku, jo raudāšanas laikā jūs esat ievainojams. Sieviete, kas raud spoguļa priekšā, var zaudēt skaistumu.

Kāpēc nedrīkst skatīties spogulī naktī

Skatīties spogulī naktī no pusnakts līdz rītausmai ir ļoti bīstami. Naktī spogulis pārvēršas par portālu uz svešu pasauli. “Nešķīstība” var parādīties spogulī un nobiedēt cilvēku. Naktī mirušo dvēseles var sajust dzīvu cilvēku un nokļūt pie viņa no Aizspogulijas.

Šim aizliegumam ir arī praktisks iemesls. Miegā cilvēks var uztvert istabas atspulgu spogulī sagrozītā, baismīgā veidā un tāpēc izbīties.

Kāpēc nedrīkst skatīties uz ieplīsušā spogulī

Bojāta spoguļa virsma izraisa slimības un nepatikšanas. Saplēstā spogulī mūsu parādīšanās tiek sadalīta vairākās daļās, tāpēc varot sagraut likteni. Tāpat tiek uzskatīts, ka, skatoties uz sevi saplēstā spogulī, var pietuvināt vecumu.

Kāpēc pēc bērēm nedrīkst skatīties spogulī

Bieži pēc cilvēka nāves mirušā mājā uz 40 dienām aizklāj spoguļus. Tā pamatā ir ticējums, ka pēc nāves cilvēka dvēsele atgriežas dzimtajā namā. Ja mirušais ieraudzīs sevi spogulī, tad viņa dvēsele var tikt tajā ieslodzīta uz tūkstoš gadiem. Mirušā dvēsele var arī paņemt kādu dzīvo līdzi.

Kāpēc bērni nedrīkst skatīties spogulī

Maziem bērniem ir vājš aizsargbiolauks. Daudzi vecāki baidās pienest bērnu pie spoguļa līdz divu gadu vecumam. Mazulis var atdot savu veselību un dzīves spēku. Īpaši bīstami novietot spoguli pie bērnu gultiņas.Kāpēc nedrīkst skatīties spogulī ēšanas laikā

Pie spoguļa nedrīkst ieturēt maltīti, jo tas var “apēst savu atmiņu un laimi”, bet meitene var “apēst” skaistumu. Šim aizliegumam ir arī zinātniskais skaidrojums. Ja ēdienreizes laikā tiek novērsta uzmanība, tad var zaudēt kontroli pār apetīti un pārēsties.

Vai ir vērts ticēt šīm lietām – lai katrs izlemj pats. Bet jebkurā gadījumā nevajag pārcensties, svarīgi saglabāt pozitīvu skatījumu un ticību labajam – tad spogulis jums nekad nekaitēs.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Pulkstenis, maks, spogulis. Lietas, ko nedrīkst dāvināt un pieņemt kā dāvanu

TESTS “Zemapziņas spogulis”. Izvēlies attēlu un uzzini, kas tev vajadzīgs laimei!

Šīs lietas mājai piesaista nelaimi. Trakums, arī zeķes bez pāra!

loading...