Samanta Tīna paziņo, ka ir gatava dibināt ģimeni

18-09-2021

Ekrānuzņ;emums no Instagram

Dziedātāja Samanta Tīna paziņojusi, ka ir gatava dibināt ģimeni. Skeptisks ir komiķis Maksims Trivaškevičs, kurš interneta video “Stīvais Nemelo” brīnās par Samantas iespējamo partneri.

“Pagaidām viņas profilu nevar atrast ne Tinderī, ne Badoo un pat ne Garinderī. Iespējams, viņa uzreiz ķērusies klāt smagajai artilērijai un dod vaļā pa gribu.lv,” prāto Maksims.

“Taisīt bērnu ar Tīnu ir riskanti – viņa jau normāli sabotoksēta – sīkais piedzims, vispār nebūs līdzīgs mammai, jo neviens jau nezina, kā tā mamma bez palīgvielām izskatās. Mēdz būt, ka bērns nav līdzīgs fāterim – tas jau vēl sīkums, tagad 21. gadsimts, kam negadās, bet ja piedzims pēcnācējs, kurš nav līdzīgs ne vienam, ne otram!? Tur omes un opji uzrīkos skandālu turpat dzemdību namā!”

“Meiteņu fantāzijas par princi baltā “Lexus” viņa ir atmetusi – tātad reālās dzīves pieredze ir, un nekāds zaļš gurķis viņa nav. Sabiedrībā zināmām un īpaši jau soctīklos populārām dāmām ar tik publiskiem paziņojumiem jābūt uzmanīgām – viņas jau tā katru nedēļu no nepazīstamiem čaļiem saņem vēstules ar piedāvājumiem aiziet uz randiņu vai uzreiz precēties, vai kādu intīmu attēlu, vai arī bildi ar čaļa auto – kas nu kuram ir, ar ko palielīties.”

“Vēl nesen Samanta uz muguras uzblieza tetovējumi ar Auna horoskopa zīmi, bet Auna zīme uz muguras nozīmē, ka pludmalē visi domā, ka Samantai uz muguras ir V burts un viņu laikam sauc Veronika, Viktorija vai Valentīna!”LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Alla Pugačova kārtējo reizi pārsteidz ar jaunu tēlu un neredzēti slaidu figūru

Latvijas slavenību izdarību tops – kurš bučojas, kurš atslēdzas, kurš atkal fočējas tualetē?

loading...