Salauztas lietas simbolizē nabadzību, ūdens – pārticību. Kā pasargāt mājokli no nelaimēm?

14-09-2019

Mājokļa iekārtojums tieši ietekmē gan mājas, gan cilvēka enerģētiku, uzskata ezoteriķi.
Var dažādi izturēties pret fenšui filozofiju, bet tā piedāvā vairākus tiešām lieliskus principus harmoniskai dzīvei.

Šī senā ķīnieši prakse veltīta priekšmetu izvietošanai mājā un tam, kā tas ietekmē enerģētiku.

Lūk, īsumā desmit noteikumi, kuru ievērošana palīdzēs novērst nepatikšanas mājās.

Mazāk nozīmē vairāk. Atbrīvošanās no nevajadzīgām mēbelēm un citām nenoderīgām lietām nāks par labu. Turiet savu dzīves telpu tīru! Nekārtība mājās piesārņo enerģētiku, īpaši ja ar krāmiem piebāzta ir priekštelpa. Neglabājiet mājās salauztas lietas. Tās simbolizē nabadzību un neveiksmes. Saskaņā ar fenšui salauztu lietu glabāšana ir slikta zīme, kas nozīmē, ka kaut kas var “salūzt” tavā dzīvē.

Krāsai ir nozīmē. Svarīgi izvēlēties tās krāsas, kas liek tev justies labi un ērti. Gaiši toņi nozīmē mieru un harmoniju, spilgtas – kaislības un enerģiju.

Foto – Pixabay


Ūdenim ir pozitīva ietekme. Tā stimulē radošās spējas un ir sens bagātības un labklājības simbols. Tomēr jāseko līdzi, lai krāni mājās nepilētu. Ar aiztekošo ūdeni aiziet veiksme un pārticība.

Svaigs gaiss ir dziedējošs. Sasmacis gaiss kaitē tavai enerģētikai, tāpēc jācenšas regulāri vēdināt telpas. Vismaz vēdlodziņš jāatver katrā izdevīgā gadījumā.

Augi pilda māju ar mieru. Tie izstaro spēcīgu nomierinošu enerģiju. Turklāt tie attīra gaisu, ko elpojam.


Spoguļi vizuāli paplašina telpu un pilda māju ar gaismu. Tomēr nevajadzētu piekārt spoguļus iepretī ieejas durvīm, lai pozitīvā enerģija varētu mierīgi iekļūt mājā, bet neatgrieztos no tās, spoguļa atstarota.


Pulksteni piestiprini pareizi. Pārliecinies, ka tas ir novietots taisni. Labākās vietas pulkstenim – virtuve un viesistaba. Pēc fenšui nav ieteicams to likt guļamistabā.


Turi māju tīru. Enerģijas straumēm vienmērīgi jāplūst pa visām telpām, bet nekārtībā tas nav iespējams.
Guļamistaba ir ļoti svarīga un intīma telpa. Šai vietā jābūt mierpilnai enerģijai. Aizvāc no guļamistabas visas elektroierīces, lai atmosfēra būtu relaksējoša.


Virtuvi padari par gaišāko vietu mājās. To iespējams panākt, izvietojot vairākus gaismas avotus. Fenšui prakse arī iesaka virtuves noformējumā izmantot dzelteno krāsu. Un vēl jāseko virtuves galda tīrībai, jo tas simbolizē ģimeni un mīlestību.

Avots: “Esotericblog”

loading...