Sakura, laurs vai magnolija? Izvēlies ziedu un uzzini savas spējas!

13-04-2019

Screenshot_499

Izvēlies vienu no sārtajiem ziediem un uzzini, kādas ir tavas īpašās spējas.

Pirmais zieds
Tu izvēlējies augu, ko īpaši ciena Japānā – uzlecošās saules zemē. Tavs potenciāls ir iepazīt sevi, tiekties pēc garīgās izaugsmes pasaulē un cilvēkā, morālās un fiziskās pilnības.

Otrais zieds
Laurs ir līderu un vadoņu augs.

Lauru vainagi senatnē bieži rotāja dižu cilvēku galvu kā sabiedrības atzinības zīme. Tu spēj mainīt praktiski jebkuru situāciju sev vajadzīgajā virzienā, tu proti motivēt cilvēkus sev svarīgu mērķu sasniegšanā, tu esi aktīva un mērķtiecīga personība.

Trešais zieds
Rozā magnolija ir miera un ģimenes labklājības simbols. Ziedu dāvina kaprīzām meitenēm, lai viņas kļūtu pastāvīgākas un maigākas. Tavs talants ir radīt vieglu, patīkamu, labvēlīgu atmosfēru savā apkārtnē.

loading...

1 Comment

  1. ~Lelde~ 14.04.2019 at 03:24 - Atbildēt

    Ir sācies īstais pavasaris, dienas kļuvušas garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
    Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas MegaMillions izlozei, kur Džekpotā nākošajā izlozē tiks izspēlēti 157 miljoni dolāru, un jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.