Šajos datumos dzimušajiem ir īpaša karma un dzīves misija. Varbūt esi starp viņiem?

05-07-2021

Numeroloģijas koncepts ir tuvu astroloģijai un citām senām parazinātnēm. To var izmantot, lai pareģotu nākotni ar skaitļu palīdzību.

Numeroloģijā ir teorija, ka noteiktos datumos dzimuši cilvēki neatkarīgi no dzimšanas mēneša un gada ir apveltīti ar īpašu karmu un misiju.13. datumā dzimušie
Uzskata, ka šie cilvēki piepilda visus sapņus un sasniedz jebkuru mērķi, bet viņiem jāiemācās pārvarēt šķērsļi.

Pēc katras neveiksmes viņi nonāk emocionālā strupceļā, zaudē ticību sev, ļaujas pasaules gala izjūtai tā vietā, lai iegaumētu šo dzīves mācību un būtu pateicīgi par iespēju.

Viņi sasniegs ikvienu mērķi, ja spēs pārvarēt pāris šķēršļus. No tiem nedrīkst baidīties, tie domāti, lai motivētu ieguldīt vairāk pūliņu!

14. datumā dzimušie
Šie vīrieši un sievietes var uzvesties vieglprātīgi, izrādīt necieņu citiem, izturēties patvaļīgi jebkurā situācijā.
Ja esi viens no viņiem, zini, ka tava karma liek pretoties kārdinājumiem. Jāizvirza mērķis un tam jāseko.

Tas var būt saistīts ar personības izaugsmi, biznesa attīstību, izglītības iegūšanu un tamlīdzīgi. Uzskata, ka šajā datumā dzimušie pat spēj mainīt pasauli.

16. datumā dzimušie
Ja esi dzimis jebkura mēneša un gada 16. datumā, tas nozīmē, ka jārīkojas inovatīvi. Tava karma paredz sākt kaut ko jaunu un vest citus aiz sevis.

Šis mērķis prasa lielu vīrišķību un spēcīgu intuīciju. Neuztraucies, tev tā visa pietiek, vienkārši jātic sev.

Tu nedrīksti būt cinisks un ironisks: tāda izturēšanās rada negatīvu enerģiju, kas novirza no pareizā ceļa, kas paredzēts liktenī.

Tev katru dienu jāliek pamati kaut kam jaunam, turklāt tas jādara ar lielu mīlestību un vēlēšanos. Piemēram, jāiestāda koks, ar kādu jāiepazīstas, kādam jāpalīdz, jārada radošas pārmaiņas darbā, jāapmeklē neredzēta vieta.

19. datumā dzimušie
Šie cilvēki gatavi sniegt emocionālu un morālu atbalstu citiem. Piemīt tieksme uz vienatni un savrupību, vēlme pavadīt pēc iespējas vairāk laika savā privātajā telpā. To mainīt ir viens no dzīves uzdevumiem.

Katru dienu jāsaskaras gan ar pazīstamo, gan nepazīstamo. Jāsniedz padomi, jāieklausās, jāpalīdz, jāmotivē. Pateicoties tev un taviem vārdiem, daudzi iegūs laimi un mīlestību, bet kādam vari pat izglābt dzīvību.

Tu esi cerību, labestības, vieduma nesējs citiem – tas ir tavs liktenis.

Avots: Brainum

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Tava karma pēc dzimšanas mēneša. Vienkārši unikāls horoskops!

Ko naudas lietās sola 2020. gads? Numerologu prognoze

Kur ir mans sargeņģelis? Numerologi iesaka… aprēķināt!

Numeroloģija. Kā atrast savu maģisko naudaszīmi un ko ar to darīt?

loading...