Šajā horoskopa zīmē dzimušās sievietēs viegli iemīlēties, bet grūti – apprecēties!

13-08-2019


Šajā horoskopa zīmē dzimušās sievietēs ļoti viegli iemīlēties, bet jūtas var ātri arī apdzist.

Tieši Lauvas zīmē dzimusi sieviete zina, kā vislabāk piesaistīt uzmanību – viņai apkārt parasti ir daudz pielūdzēju, kas kvēli interesējas par viņas spožo personību.

Kad vīrietis redz, ka ap sievieti drūzmējas pielūdzēji, viņa daba liek iesaistīties konkurences cīņā, lai kļūtu par zvēru karalienes izredzēto. Bet nevajadzētu pāragri sapriecāties par uzvaru šajā spēlē. Jo Lauva paģērēs, lai izredzētais pārvar neskaitāmus pārbaudījumus, kas viņa dzīvi var padarīt par elli.

Lauva noteikti pārbaudīs vīrieti, liekot lietā neizsīkstošu izdomu!

Ja nu gadījumā puisim izdosies kļūt par Lauvas vīru, viņš nedrīkst aizmirst, ka karaliene ir viņa, bet viņš – tikai karalienes laulātais draugs.

Kad viņa runā, visiem jāklausās. Un jāpaklausa. Bet īstās šausmas ir tās, ka Lauvai izpatikt ir praktiski neiespējami. Viņa parasti ir ar kaut ko neapmierināta un nepavisam neslēpj.

Ja partneris cenšas izdabāt un izpildīt visus norādījumus, viņai nepatiks – skat, viņam taču nav mugurkaula! Ja, tieši pretēji, vīrietis pastāvēs uz savu, viņa apvainosies, ka tiek izrādīta necieņa.

Vīrietis ar sievieti Lauvu var atrasties mūžīgi svārstīgās un neskaidrās attiecībās. Un arī izšķirties ar Lauveni nav viegli, jo tikai viņa taču ir tā, kura drīkst kādu pamest!

Avots: “Brainum”

loading...