SADERĪBAS TABULA. Septiņi attiecību veidi atbilstoši tavai zodiaka zīmei

07-09-2020

saderiba1

Parasti šo tabulu izmanto, lai noteiktu katras zodiaka zīmes saderību ar draugiem, radiem vai paziņām. Neapšaubāmi, tas var būt noderīgi, un tā ir saprātīga pieeja, bet jāatceras, ka tie ir tikai vispārēji norādījumi par zodiaka zīmju savstarpējās saderības raksturu.

Tabulā var ne tikai salīdzināt zīmes saderību pēc Saules stāvokļa (piemēram, visiem, kas dzimuši no 23. augusta līdz 23. septembrim Saule ir Lauvas zīmē), bet arī salīdzināšanai var izmantot citus horoskopa faktorus ascendentu, Mēnesi vai planētas.

Turklāt pašus noderīgākos secinājumus var izdarīt, salīdzinot dažādas planētas, piemēram, viena partnera Saules zīmi un otra partnera Mēness zīmi. Lūk, tas ir īsts astroloģiskās saderības atradums! Vērts atzīmēt, ka tabula ir arī elastīgs rīks jebkurai ātrai zīmju īpašību salīdzināšanai.

Jebkurā stabiņā atrodi savu zodiaka zīmi un sekojiet rindai pa labi, kur tava zodiaka zīme krustojas ar partnera zīmi – tur ieraudzīsi simbolu, kas raksturo jūsu attiecības.

SEPTIŅI ATTIECĪBU VEIDI PĒC ZODIAKA ZĪMĒM

Dzeltens (apvienošanās) — savienība, nekustīgums.
e612aafcec7b3bd8f472efdb624bbd362e986e612f48765efepimgpsh_thumbnail_win_distr
Šī kombinācija neprasa paskaidrojumus, vai ne? Cilvēki, kas pieder vienai un tai pašai zodiaka zīmei, nesastopas ar problēmām ne komunikācijā, ne attiecībās. Viņi saprot viens otra jokus, mierīgi izturas pret pavilkšanu uz zoba un var pat pacietīgi izturēt partnera sliktu garastāvokli.

Tomēr dažādu planētu, īpaši Saules un Mēness vai Saules un ascendenta, atrašanās tai pašā zīmē ir daudz svarīgāka. Tas vienmēr liecina par lielu instinktīvu vilkmi un labu saderību.

Kad viena un tā pati zīme atbilst tikai pēc Saules, saderība atkarība no pārējo planētu izvietojuma partneru horoskopā. Neskatoties uz to, tā ir neslikta savienība arī mīlas lietās: vieni atrod kopīgu valodu uzreiz, citi – ar laiku. Gadās arī, ka attiecības starp vienādas zīmes cilvēkiem nes pasivitāti un garlaicību, bet tā notiek reti.

Gaiši zils (opozīcija) – perspektīva, mīla/naids, pievilcība.
2ca1647fade627abaee79778c5be43b2f4076375440e7e88f5pimgpsh_thumbnail_win_distr
Klasisks piemērs – pretmeti pievelkas. To bieži var novērot starp zodiaka pretējo zīmju pārstāvjiem. Šī savienība, kā likums, nav vienkārša. Pretējām zodiaka zīmēm līdzība ir acīmredzamāka nekā pieņemts domāt. Tādu pāri saista pastāvīgs “savstarpējs spoguļattēls”, ne vienmēr papildinošs, bet reizēm arī atgrūdošs. Šīs attiecības var būt gan produktīvas un romantiskas, tā arī piesātinātas ar greizsirdību. To īpatnība – balansēšana uz šķiršanās un samierināšanās robežas.

Cilvēkiem, kuriem ir daudz pretējas planetāras enerģijas, vienmēr ir kaut kas tāds, ko sniegt otram. Ne mazsvarīga loma šajā savienībā ir enerģiju apmaiņai – tikai tādā gadījumā jūs strādāsiet ar attiecībām perspektīvā un varēsiet rast garīgu saikni.

Sliktākais, kas var notikt – savstarpēja neiecietība un naids.

Zils (trīsstūris) – straume, harmonija
291481799e07d5b659f4fbb4a9a9ae88c9c9a6055c8c161fc5pimgpsh_thumbnail_win_distr
Zodiaka zīmes, kas atrodas trīsstūrī, pieder vienai un tai pašai stihijai, vai tā būtu Uguns, Zeme, Ūdens vai Gaiss. Tas sniedz principiālu saderību attieksmē pret notiekošo, kā arī temperamentu saderību.

Tādā savienībā starp partneriem ir spēcīga intuitīva saikne un iejūtīgums. Ne tikai mīlestība, bet arī draudzība var būt harmoniska bez lielas piepūles, kas, bez šaubām, ir ļoti svarīgi. Tā ir sajūta it kā attiecības pašas izstarotu labvēlīgu enerģiju – tas ir kosmiskais priekšstats par formu un veiksmi.

Patiesība trīsstūra trūkumi var būt pārāk liela pacietība un nepietiekma “dzinēja jauda” personības izaugsmei.

Sarkans (kvadrāts) – cīņa, enerģija.
95afa120a3fd51aede2c521dbe6a71ded463c66fa6f3578ed6pimgpsh_thumbnail_win_distr
Zodiaka zīmes, kas atrodas kvadrāta kombinācijā, ir divējādos uzskatos viena par otru. No vienas puses, viņi labi pazīst partnera raksturu un bieži itin labi komunicē. Neskatoties uz planētu mijiedarbības dinamisko raksturu, starp daudziem iespējama arī draudzība.

No otras puses, šīs attiecības ir pārāk nestabilas, partneriem ir tieksme vienam otru provocēt. Īpaši spilgti tas izpaužas starp mīļotajiem, kad viens pastāvīgi izaicina otru, tai pašā laikā apgalvojot, ka viņš “netur ļaunu prātu, un viss ir normāli.”
Iespējams, šis ir attiecību tips, kas kopīgā darbā prasa pastāvīgu pārkārtošanos un kompromisus, bet partnerattiecībās elementāru pacietību vienam pret otru.

Lai kā arī nebūtu, šīs attiecības var būt ciešas.

Violets (kvinkonss) — mīkla, bez sinhronizācijas.
f787bff17a478f3ae885a8d11c22c1a749fbefb58445d44f4cpimgpsh_thumbnail_win_distr
Kvinkonsa attiecības (“izvietojums šaha galdiņa kārtībā”) starp zīmēm ir interesantas, bet pašas par sevi arī problemātiskas. Pamatā tas attiecas uz zīmēm, kurām nav praktiski nekā kopēja. Neskatoties uz to, šai mijiedarbībai ir noslēpumainības un burvības oreols: vienam no partneriem var būt īpašības, kuras otram šķietami vispār nepiemīt.

Daži astrologi saista kninkonsu ar smalku seksuālo vilkmi, kas pilnīgi iespējama tādas pievilcības izskaidrošanai, kuru mēs paši sev pat neatzīstam.

Tādas attiecības, kā jebkura šaha partija, prasa lielu informētību!

Zaļš (sekstils) – simpātijas, “izdevīgums”
86d1c8ea93eacc320298afa51b4b9e5402092dde8c9e674173pimgpsh_thumbnail_win_distr
Zīmēm, kas atrodas sekstilā, ir atšķirīgas, tomēr saderīgas stihijas. Attiecības, kā likums, ir dabiskas un brīvas. Daudziem pāriem sekstils var ideāli parādīties gadījumos, kad viena puse sniedz to, kā otrai pusei nepietiek.

Sekstils raksturīgs draudzībai, profesionālām un platoniskām attiecībām. Pārī būs komforta un drošības sajūta, kas līdzinās “aizraujošai un saistošai spēlei”, kas var attīstīties arī par romantiskām un seksuālām attiecībām.

Tai pašā laikā tas ir arī “stiprs pamats”, kas var balstīt šīs attiecības. Sekstila dažādās planētas, kas atrodas partneru vienādās zodiaka zīmēs, var liecināt par lielu sapratni, simpātijām un pievilcību.

Oranžs (pussekstils) — aizkaitināmība, mācīšanās.
e612aafcec7b3bd8f472efdb624bbd362e986e612f48765efepimgpsh_thumbnail_win_distr

Pussekstilā zīmes izvietotas blakus viena otrai zodiaka aplī. Tas rada nenoteiktas attiecības, bieži ar konkurences vai greizsirdības pieskaņu.

Lieta tāda, ka robežzīmes norāda uz mācīšanās un attīstības procesu. Iepriekšējai zīmei partneris var izskatīties kā to īpašību apkopojums, kuru tai pašai pietrūkst vai kuras tā slepeni gribētu iegūt. Tāpēc partneri var uzskatīt par augstprātīgu vai pat kaitinošu cilvēku.

Sekojošā zīme savukārt redz partneri kā nedaudz noslēgtu, aizplīvurotu, tāpēc veidot attiecības tā īpaši nesteidzas. Viss ir samērā abstrakti. Kopumā attiecības pussekstilā var likt izturēties piesardzīgi un tai pašā laikā aizraut. Kā jebkurā pārī, arī te iespējama noteikta attīstība.

loading...

9 Comments

 1. Anonymous 03.11.2016 at 23:21 - Atbildēt

  vienai zīmei nav skaidrojuma 🙁

  • Spokio 04.11.2016 at 13:35 - Atbildēt

   tā oranžā manuprāt domāta kā pasvītrotais V . tā arī ir tā trūkstošā 😉

 2. Anonymous 04.11.2016 at 01:13 - Atbildēt

  Arī man interesējošai zīmei nav skaidrojuma

 3. ? 04.11.2016 at 10:18 - Atbildēt

  nav skaidrojuma vienai zīmei…bēdīgi…

 4. sss sss 04.11.2016 at 11:50 - Atbildēt

  dzeltenais simbols aplam uzzīmēts divreiz, no skaidrojuma teksta saprotams, ka tas nav attiecināms uz pussekstilu, t.i. pēdējo skaidroto zīmi, kas aplī ir abās pusēs blakus. Nedomāju, ka šāda tabula ir uzskatāmāka par tradicionālo aspektu zīmējumu aplī.

 5. danuta 04.11.2016 at 13:28 - Atbildēt

  Apraksti ir visām zīmēm, tikai simbols nepareizs pielikts. Pirmajā aprakstā – attiecības ar savu zodiaka zīmi – būs spogulis attiecībām ar sevi pašu…

 6. Daniela 04.11.2016 at 20:46 - Atbildēt

  Njā…

 7. vēzis/mežāzis 24.01.2017 at 23:01 - Atbildēt

  Pilnīgi garām, pat tuvu nē

 8. Lelde 02.01.2020 at 09:52 - Atbildēt

  Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes trolejbusā, ārstējoties ar Čakšas un Vinķeles e-veselību, vai pārdzīvot Pūces teritoriālo reformu. Savu laimīgos skaitļus lielākajām ASV un Rietumeiropas loterijām, kur notiek godīgas izlozes, aizpildi šeit: https://bit.ly/2kJirgR un jau tagad, ar Jaunā Gada atnākšanu pāršķir lapu sākot Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus.