SADERĪBAS TABULA 2017. gadam pēc ķīniešu horoskopa

05-09-2017

saderibas_tabula

Ne visiem, kas dzimuši vienā un tai pašā ķīniešu zodiaka zīmē, 2017. gads būs līdzīgs, uzskata fenšui meistare Maritesa Allena.

Ķīnieši izšķir Debesu doto veiksmi, kuru veido cilvēka dzimšanas apstākļi, piemēram, ģimenes turība un sociālais statuss, kā arī gēni.

Cilvēka veidotā veiksme ir pūliņi, kurus katrs iegulda sava mērķa sasniegšanā.

Un ir arī Fenšui veiksme, kuru var noteikt pēc ķīniešu horoskopa zīmes (dzimšanas gads, dzimšanas mēnesis, datums un stunda), un tas, kā katrs indivīds rīkojas ar Lidojošo zvaigžņu enerģiju un pozīcijām.

Tas nozīmē, ka cilvēks, kura zvaigžņu stāvoklis ir veiksmīgs kādā noteiktā lunārajā gadā, vienalga negūs panākumus, ja pats būs slinks vai neizmantos likteņa dāvātās iespējas.

Allena, kas pazīstama kā Filipīnu Fenšui karaliene, sniedz vispārēju ieskatu Ugunīgā gaiļa gada kaislībās, balstoties uz dzimšanas gadu.

Šķir nākamās lapas, lai uzzinātu savu horoskopu pēc ķīniešu zodiaka!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
loading...

1 Comment

  1. Sanita 24.04.2017 at 09:50 - Atbildēt

    Vari ticēt Dievam, horoskopiem, vari ticēt kam citam. Bet – lai kaut kādu rezultātu sasniegtu, kaut kas jādara. Ja neko citu – vismaz nopērc sev loterijas biļeti. Kā saka tautas gudrība – zem stāvoša akmens ūdens netek.
    Pirmā iemaksa par labu auto, dzīvokļa kredītmaksājums, dāvanas tuviniekiem, ballīte ar draugiem, atvaļinājums ar ģimeni siltzemju kūrortā, varbūt studiju maksa Universitātē vai iemīļotā sporta nodarbības lielajam bērnam – tas viss ir tepat blakus. Kas teica, ka nevar sasniegt zvaigznes? Vai mēģināsi pasniegties pretī savas Veiksmes pastieptajai rokai?
    Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! http://bit.ly/2en6QyG