Rūnu tests. Izvēlies rūnu un uzzini, kā tev rīkoties nākamajās dienās!

04-12-2019

Izvēlies vienu nu rūnām un uzzini, kā vislabāk rīkoties tuvākajā laikā Necenties izmantot loģiku vai prātu, tad ir lielāka iespēja kļūdīties. Izvēlies ar acīm, dvēseli un sirdi.

I Raido
Uzticies pats sev, neklausies citu padomos, tavs lēmums ir vispareizākais un racionālākais. Nav laika šaubām un ilgai spriedelēšanai – laiks rīcībai, ieklausies savā iekšējā būtībā. Tā ved tevi pareizajā virzienā.

I Ingus
Izmanto izdevīgo brīdi, koncentrē pūliņus, lai pabeigtu iesākto līdz galam: darbu, situāciju, projektu. Viss veiksies, ja rīkosies nekavējoties.

III Kano
Atver sirdi un prātu jaunai informācijai vai situācija. Iespējams, iegūsi jaunus faktus, pamatotus viedokļus, kas palīdzēs turpmākajā dzīvē. Vairāk uzticies savai intuīcijai un zināšanām. Neierobežo fantāziju – iespējams, visneticamākie scenāriji arī kļūs izšķirošie.

Atjauno vai uzlabo attiecības ar tuviniekiem – iespējama liela un laba palīdzība.

IV Manaz
Laiks analizēt situāciju un sevi tajā. Nepieciešams bez steigas iedziļināties un pārdomāt, kā rīkoties tālāk. Nesteidzies, nepieņem sasteigtus lēmumus.

V Hebo
Tavs ceļš ir pareizs, darbs, pie kura esi ķēries, attīstās labvēlīgi. Nevajag neko mainīt, centies saglabāt sākto virzību, norobežojoties no ārējās ietekmes. Saglabā līdzsvaru starp attīstību un pastāvīgumu.

VI Isa
Tavā nedaudz sastingušajā situācijā nav jēgas aktīvai un nopietnai rīcībai, to visu attīstība šobrīd ir ārpus tavas ietekmes sfēras. Tev jānomierinās, lai pavērotu situāciju it kā no malas. Tiklīdz beigsi “raustīt” situāciju, tā pati iegriezīsies pareizajās sliedēs.

VII Teivaz
Situācija prasa neatlaidīgu un aktīvu rīcību, no tavas iejaukšanās un lēmumiem atkarīgs daudz. Tev gaidāms nopietns darbs, bet tas nāks par labu kopējam labumam.

VIII Pert
Šobrīd ir pārmaiņu laiks. Vairāk ieklausies intuīcijā, nebaidies no nopietnām pārmaiņām un jauniem apvāršņiem. Atlaid pagātni, atliec vai pabeidz visus darbus, kas saistīti ar senu pagātni un atmiņām. Šobrīd nav īstais brīdis to risināšanai. Meklē jaunas zināšanas un jaunu informāciju – šobrīd tas ir pats svarīgākais.

Avots: “Gornica”

LASI VAIRĀK!

TESTS. Izvēlies maģisko rūnu akmeni un uzzini, kas gaidāms!

TABULA. Aizver acis un pieskaries skaitlim no viens līdz simt – uzzināsi, kas gaidāms!

loading...