Rūgts! Rodrigo Ābols pirms NHL sezonas paspēj apprecēties (FOTO)

09-08-2019

Facebook

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols (23) aizvadītās nedēļas izskaņā apprecējies ar savu mīļoto meiteni Paulu Priedi (23) – tas noticis neilgi pirms Rodrigo dodas uz sezonu Floridas “Panthers” sastāvā.

Sportists ar draudzeni Paulu saderinājās aizvadītā gada vasarā, un nu abi kļuvuši par likumīgi laulātu pāri.

View this post on Instagram

Call it magic ✨

A post shared by Paula Priede (@paulapriede) on

Par apprecēšanos Rodrigo pavēstīja, ievietojot kāzu fotogrāfijas sociālajos tīklos un klāt pievienojot vēstījumu: “Esmu ļoti priecīgs saukt tevi par savu sievu. Tas bija mans sapnis stāvēt blakus un pateikt “jā”. Tu padari mani labāku katru dienu, un es nevaru sagaidīt, lai pavadītu atlikušo dzīvi kopā ar tevi. Es tevi mīlu!”

Savukārt Paulas profilu Instagram rotā daudzas skaistas kāzu fotogrāfijas.

Iepriekšējo hokeja sezonu Rodrigo Ābols aizvadīja, spēlējot Zviedrijas hokeja līgas klubā “Orebro”, un, gūstot 26 punktus, kļuva par komandas labāko snaiperi.

Pasaules čempionāts hokejā šopavasar Rodrigo beidzās jau pēc otrās spēles, jo Ābols guva traumu – salauza rokas pirkstu. Taču melno līniju nomainīja baltā, jo uzreiz pēc čempionāta latviešu uzbrucējs parakstīja divu gadu divvirzienu līgumu ar Nacionālās hokeja līgas klubu Floridas “Panthers”.

Jau šajā gaidāmajā sezonā latvietis cer debitēt pasaules spēcīgākajā hokeja līgā, tādēļ jau faktiski uzreiz pēc kāzām Rodrigo pošas uz Ziemeļameriku.

Kā zināms, Rodrigo tēvs Artis Ābols ir kādreizējais Latvijas izlases hokejists un treneris.

loading...