Rituāls bagātībai ar naudas koku un baznīcas svecēm. Iesaka ezoteriķi

23-02-2018

naudaskoks_sveces


Iedarbīgs rituāls naudas piesaistīšanai. Ezoteriķi iesaka reizi gadā (ne biežāk!) veikt spēcīgu rituālu ar naudas koka “piedalīšos”.

1. Vispirms baznīcā nopērc septiņas tievas svecītes.

2. Ielej glāzi ūdens (ūdenim jābūt dzīvam: avota, lietus, sniega ūdenim).

3. Atrodi septiņas viena centa monētas.

4. Pusnaktī, pilnīgā vienatnē (tas ir svarīgi!) noliec naudas koku uz grīdas, apkārt izveidojot apli no septiņām aizdegtajām svecēm.

5. Septiņas reizes no lapiņas nolasi šos buramvārdus, katru reizi ieliekot aplī pa vienai monētiņai un pārlejot tai tievu strūkliņu ūdens.

6. Buramvārdus iepriekš uzraksti ar zīmuli uz papīra lapas ar drukātiem burtiem:

“Melnā zemē monētas lieku, pie naudas no koka klusējot tieku.

Lai manās mājās tas zied, sirds no bagātības man dzied.

Aizdzenu naudas trūkumu, slieksnim piesaistu plaukumu.”

7. Lapiņu ar buramvārdiem pēc tam saritina tievā caurulītē un iebāž naudas koka podā tuvu tā malai.

loading...

2 Comments

  1. Liene 26.01.2018 at 18:18 - Atbildēt

    Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai – samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri – krāšņu sievieti, tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Starp citu – kāds noskaņojums gada aukstākajās dienās? Algas diena vēl priekšā? Neiesaku līst visādos ātrajos kredītos. Vēl jo vairāk, ka ir risinājums, kuru nesen atklāju – piedalīties loterijās, izmantojot sindikāta priekšrocības – sākot ar biļetes cenu ar īpašām atlaidēm, beidzot ar laimesta iespējas palielināšanu. Tie, kas grib neko nedarot internetā pelnīt miljonu mēneša laikā – tiem gan būs jāmeklē citur. Bet 200-300, pat 500 eiro mēnesī ir visai reāls papildinājums ģimenes budžetam. Ienāc un pārliecinies – aizpildi savu īpašo kombināciju jau šodien un piedzīvo realitātē to, par ko šobrīd tikai sapņo! https://goo.gl/7XWSD3

  2. ILZE 31.01.2018 at 22:01 - Atbildēt

    Iespēja pavairot bagātību un neaizņem daudz laika

    http://srka.videocob.win/270059/