Rita Lasmane: Kā atrast Ideālo Vīrieti?

31-05-2019

paris

Vai tad nav tā: aizej kaut kur, kur tiek kultivēti Ideālie Vīrieši, un nomakšķerē tādu. Tikai jānoskaidro, kur tā mistiskā vieta atrodas.

Meitenes, tā mistiskā vieta ir mums visapkārt! Nekur nav jāiet! Vienkārši jādzīvo pēc Mātes Dabas likumiem!

Partnera atrašana ir nevis sarežģīta, bet vienkārša, ja saprotam, kā tas strādā. Nākamais tests, ko mēs visi rūpīgāk vai paviršāk veicam, ir atbilstības tests Mīlas Kartei, proti, iedomātajam īpašību sarakstam, kādu mēs gribētu savu bērnu ideālo tēvu.

No Ritas Lasmanes grāmatas “Kā atrast vīrieti, kas pēc iespējas mazāk kaitinātu”Screenshot_575

Ideālajam tēvam, bez šaubām, jābūt arī ideālajam vīram. Domāju, ka visām skaidrs: ja partnera atbilstības tests Mīlas Kartei veikts rūpīgi, tad sieviete būs apmierināta ar savu izvēli, ja savukārt testēšana veikta pavirši, nebūs apmierināta.

Tagad iedomāsimies: draudzenes sarīkojušas ballīti ar mērķi sapazīstināt savu joprojām neprecēto vai šķirto draudzeni ar KĀDU.

Lai iecerēto varētu paveikt, uz šo ballīti uzaicināti, piemēram, trīs vīrieši, kas ir, tā sacīt, brīvi. Nu, lai draudzenei būtu, no kā izvēlēties! Piezīme izpalīdzīgajām draudzenēm: nekad neaiciniet vienu pretendentu uz tamlīdzīgu pasākumu. Tādā gadījumā jūsu iecere, visdrīzāk, izgāzīsies.

Cilvēkam jādod iespēju izvēlēties. Un arī tad nav garantijas, ka kāds no vairākiem kandidātiem derēs. Gluži vienkārši, lai jums pēc tam nav jāsūkstās, ka nepateicība ir pasaules alga, kas tad VIŅAI tā nepatika, normāls vīrietis taču bija. Ne dzer, ne pīpē, pēc pamuļķīša arī neizskatās. Pat vissmukākais nepīpējošais un nedzerošais var neatbilst ne ģenētiski, ne Mīlas Kartes sakarā.

loading...

1 Comment

  1. Serf 01.06.2019 at 01:40 - Atbildēt

    Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – http://bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!b