“Riebīgi! Viņa vairs nav man radiniece!” Mātes kapa apgānīšanā Saldū sirmgalve vaino brāļa meitu

13-05-2019
Kadrs no video

Kadrs no video

Sirmgalve vaino savu radinieci kapu apgānīšanā: šopavasar ierodoties Saldus Čāpātāju kapsētā, pamanījusi, ka uz mātes kapavietas apbedītas cita cilvēka – radinieces mātes – mirstīgās atliekas.

Šogad maijā aprit 20 gadu, kopš aizsaulē devusies sirmgalves Ērikas māte, tomēr, izplūstot asarās, sieviete stāsta, ka vairs neesot, kur apciemot mammu, jo šogad agrā pavasarī viņas kapam, kā pati sapratusi, veikts virsapbedījums.

Līdz šā gada pavasarim ģimenes kapavietā ar trim vietām bija apbedīta Ērikas mamma un brālis (brāli apbedīja kā pirmo). Viena vieta bija tukša, tāpēc Ērika nesaprot, ”kāpēc vajadzēja tā izrīkoties, ja viena vieta ir tukša, kādai sirdij jābūt.”

Pēdējo apbedījumu šogad veikusi Ērikas brāļa, kurš apbedīts ģimenes kapavietā kā pirmais, meita Iveta, zemes klēpī guldot savu māti. Tieši Ivetu Ērika vaino mātes (Ivetas vecmammas) apgānīšanā, veicot virsapbedījumu.

Sirmgalve Ērika, atsaucoties uz Saldus kapsētu apsaimniekošanas noteikumiem, norāda, ka virsapbedījumu var veikt pēc 20 gadiem, ja nav brīvu vietu.

loading...

1 Comment

  1. bfas 14.05.2019 at 00:36 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!