Repše par sievas slimību: Atliek lūgt Dievu un cerēt

07-06-2019
Facebook

Facebook

Bijušā premjerministra Einara Repšes sieva Rūta aizvadītā gada rudenī “Facebook” pavēstīja, ka slimo ar vēzi. Šobrīd viņa turpina ārstēties, un Repše izdevumam “Vakara Ziņas” atklāja, ka šobrīd viss norit ļoti labi.

“Pašlaik ir ļoti labi. Sieviņa arī pati nedz slēpj savu diagnozi, nedz ārstēšanos. Taisni otrādi – cenšas citus iedvesmot. Un saka, ka galvenais ir nenokārt degunu. Viņas šā brīža terapijas posms ir noslēdzies.

Rūta ir izgājusi šobrīd visu ieteicamo terapiju un jūtas ļoti labi. Atliek tikai gaidīt, lūgt Dievu un cerēt, ka ar to tā lieta arī būs beigusies.

Pirmajā brīdī, kad uzzinājām diagnozi, bija milzīgs šoks. Bet Rūta ar to lieliski tika galā un patiešām varonīgi pārcieta arī visu nepieciešamo terapiju, kas nebija viegla. Tā ir izturēta un izieta.

Rūta ir ļoti pateicīga Latvijas Onkoloģijas centra ārstiem. Viņa satikās ar burvīgiem ārstiem, kuriem ir laipna un zinoša attieksme. Un tiešām šajā ziņā viņa ieguvusi arī jaunus draugus. Liels paldies ārstiem!

Ārstēšanās ilgst nepilnu gadu. Diagnoze tika uzstādīta pērnā gada augustā. Visu, ko varējām, ir izdarīts. Un tagad atliek cerēt uz to, ka organisms pats arī turpmāk tiks galā.

Rūta jau no pirmās dienas neslēpj savu diagnozi. Arī publiski viņa runā par to tieši ar tādu domu, lai iedvesmotu citus un vērstu cilvēku uzmanību uz nepieciešamību sekot līdzi savai veselībai, raksta “Vakara Ziņas”.

Einars un Rūta apprecējās 2005. gadā, izraisot lielu sabiedrības interesi, jo toreiz viņa bija vien 20 gadus veca. Savukārt tolaik 44 gadus vecajam Repšem tās bija jau trešās laulības. Tagad abu dēls Rihards ir jau desmit gadus vecs.

loading...

1 Comment

  1. Serf 08.06.2019 at 02:05 - Atbildēt

    Šī elektroenerģijas taupīšanas metode bija slēpta 20 gadus, un tagad ikviens var to izmantot un maksāt 2 reizes mazāk – http://bit.ly/lesspaid Protams, es to visu pārbaudīju, izmantojot to 3 mēnešus ar tādu pašu patēriņu, es samaksāju 30-40% mazāk naudas!