Atpūtas horoskops. Kā katrai zodiaka zīmei atbrīvoties no stresa?

21-06-2020

horoskops6


Mēs visi esam pakļauti stresam, bet uzvar tas, kurš prot ātri un mazsāpīgi atjaunot garīgo līdzsvaru un labsajūtu. Astroloģija palīdzēs visām zodiaka zīmēm atgūt to dažās sekundēs!

Auns
Galvenais Aunam – īstenot savas vēlēšanās. Pārmērīga diplomātija bieži rada Auniem pārdzīvojumus, tāpēc ātrāk nepieciešams saraut apnicīgās saites un jādara tieši tas, ko tu vēlētos!

Vērsis
Vēršiem, lai izietu no stresa, jātiek galā ar visiem nezināmajiem. Tas ir, jāajauno stabilitātes un līdzsvara izjūtas. Beidz gaidīt, kad tev uzrakstīt, ielej kumelīšu tēju un aizmirsti par visu, kas sagādā neērtības.

Dvīņi
Dvīņiem vienkārši jāļauj sev palikt virspusējiem. Pārmērīga iedziļināšanās – cilvēkos, darbā, pat vaļaspriekos – tev traucē, tāpēc pārslēdzies uz kaut ko citu.

Vēzis
Vēži nokļūst stresā pārmērīgas sasprindzināšanās dēļ kāda mērķa vārdā. Vēža pierastais stāvoklis – atslābināšanās un komforta baudīšana (gan fiziskā, gan psiholoģiskā),tāpēc vienkārši beidz lauzties uz mērķi par spīti visam.

Lauva
Lauvas satrauc košu krāsu trūkums to dzīvē. Uzkrāso lūpas, uzvelc kleitu, aizej uz balli galu galā. Ja tu esi vīrietis, izdomā kaut ko vīrišķīgi neaizmirstamu. Piemēram, gājienu uz striptīza klubu.

Jaunava
Jaunavas jūk prāta no kārtības trūkuma dzīvē un pasaulē. Tāpēc, lai atslābinātos, atceries, kāds rēķins nav apmaksāts, kas vēl nav izdarīts – un uz priekšu!Svari
Svariem zvaigznes iesaka uzlabot attiecības ar tiem, kuri tev ir pārāk svarīgi. Liec lietā visu savu šarmu: tiklīdz strīdu un nesaprašanās smagums būs zudis, tu varēsi atslābināties un sajust atvieglojumu.

Skorpions
Skorpioni necieš stagnējošas situācijas, attīstības trūkums liek tiem ciest. Lai atjaunotu labu garastāvokli, nedaudz sapurinies. Maini to, ko jau sen gribēji mainīt.

Strēlnieks
Strēlnieki jūt uzmundrinājumu, kad uzzina kādu vērtīgu globāla rakstura informāciju. Bet, ja nākas klausīties niekus, viņiem uzreiz kļūst garlaicīgi. Tāpēc cīņā pret stresu ļoti palīdz interesantu lekciju vai vietu apmeklēšana, kur var uzzināt kaut ko jaunu.

Mežāzis
Mežāži streso par to, ka nespēj sasniegt kādu savu mērķi. Tāpēc, ja sajūtu depresijas pazīmes, pavaicā sev: “Kur es vēlos doties un kas man vajadzīgs, lai to paveiktu?” Pēc tam sāc darīt! Un stress būs kā ar roku noņemts!

Ūdensvīrs
Ūdensvīri ir neparasti cilvēki. Stresu viņos rada rutīna un nepieciešamība ievērot vispārpieņemtu izturēšanās veidu. Esi pats: izveido traku frizūru, satiecies ar tikpat trakajiem draugiem un vispār – esi traks tieši tik daudz, cik sirds vēlas.

Zivis
Zivis sapņo par dzīvi, kurā tās neviens neaiztiktu. Stress ir pretēja dzīvesstila rezultāts. Lai atslābinātos, aizbrauc kaut kur patālāk, izslēdz telefonu, atsakies no interneta, protams. Un uzzini patiesas harmonijas dzīles un priekus.

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Šīm horoskopa zīmēm ir zelta sirds. Kuras tās ir?

Šajās horoskopa zīmēs dzimušie vīrieši precas vairāk nekā divreiz. Nebrīnies par to!

Fenšui horoskops pēc dzimšanas datuma. Sena, precīza sevis iepazīšanas prakse!

loading...