Kā saprast, ka ar tevi runā sargeņģelis

18-01-2018

Septiņas pazīmes, kas liecina – jūsu sargeņģelis ir jums blakus
sargengelis


Dzīvē mēs vienmēr ceram uz palīdzību no debesīm, kad saskaramies ar neveiksmēm un dažādām nepatikšanām. Jo mēs ne vienmēr varam atrisināt mūsu problēmas patstāvīgi, mēs meklējam tuvinieku atbalstu, bet cilvēki ne vienmēr spēj palīdzēt.

Šis noslēpums ir bezgalīgā Visuma neatņemams aspekts. Mēs esam bezgalības sastāvdaļa, tādēļ visu redzam un saņemam atbildes no ārpuses. Ļoti bieži mūs pavada mūsu sargeņģelis.

Lūk, septiņas pazīmes, ka jūsu sargeņģelis mēģina ar jums sazināties:

1. Parādās dažādi krāsaini gaismas stari
Ja ieraugāt gaismas starus datora, televizora ekrānā vai uz fotouzņēmumiem, tas liecina, ka jūsu sargeņģelis atrodas blakus jums.

2. Temperatūras svārstības
Istabā nesaprotamu iemeslu dēļ var kļūt siltāks vai aukstāks. Eņģeļu vibrācijas var palēnināt vai paātrināt gaisā esošās molekulas, kas izraisa temperatūras izmaiņas. Pievērsiet uzmanību tam, ko jūs darāt, domājat vai jūtat, lai saprastu sargeņģeļa vēstījumu.

3. Neizskaidrojami aromāti
Jūs kādreiz esat sajutuši mājās vai pat uz ielas aromātus, kas parādās nezin no kurienes? Ja jūs sajūtat ļoti patīkamu smaržu, kas neatbilst apkārtējai videi, sargeņģelis var būt no jums rokas stiepiena attālumā.

archangel-raphael
4. Sajūta, ka neesat viens
Daļai cilvēku bieži rodas sajūta, ka viņi nav vieni. Pat ieiet vannā ir kaut kā neērti. Lai gan daudziem cilvēkiem šī sajūta izraisa pozitīvu efektu, jo to pavada pārliecinātības un mīlestības jūtas. Ja esat viens un jūtat, ka kāds atrodas istabā kopā ar jums, taču jums nav bail, uzticieties savai intuīcijai. Jūsu sargeņģeļi mēģina aizsargāt un paglābt jūs.

5. Saskarsme un sakari ar jums caur sapņiem
Jūs nevarat atcerēties sapni, taču jūtaties vieglāk, spēcīgāk un pārliecinošāk par kaut kāda lēmuma pieņemšanu. Vai arī pēc tam, kad esat redzējuši sapni, jūs precīzi zināt, kas jums jādara.

6. Negaidītas spalvas
Spalvas ap jums parādās bez iemesla? Tā ir pazīme, ka sargeņģeļi atrodas blakus un pievērš uzmanību jums. Viena no izplatītākajām eņģeļu klātbūtnes pazīmēm ir maza spalviņa, it īpaši, ja tā atrodas vietā, kur spalvas bieži netiek sastaptas. Eņģeļiem patīk atstāt spalvas kā atgādinājumu, ka viņi pastāv un vēro mūs. Tas it īpaši attiecas uz gadījumiem, kad tiek atrasta balta spalva.

7. Vai jūs dzirdat balsis?
Un lai gan bieži tā ir pazīme, kas esat sajukuši prātā, minētajā kontekstā dzirdēt balsis – tas ir brīnišķīgi. Jūs esat atvērti Visuma vilinājumam laikā, kad citi cilvēki ir noslēgušies pret to. Ieklausieties šajās balsīs, bet arī savā intuīcijā, jo balsis mēdz būt dažādas.

Ticiet brīnumiem un atbalstam no ārpasaules. Dažkārt tieši tas spēj izmainīt jūsu dzīvi!

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...