“Raka visu nakti!” Kopīgiem spēkiem izglābta āpša alā apmaldījusies sunīte

03-11-2022

Ekrānuzņēmums no Facebook

Pēc vairāku stundu ilgiem glābšanas darbiem Kleistu mežā pie Buļļupes izdevies izglābt kādu sunīti, kurš vakar ielīda āpšu alā un stundām ilgi netika no tās laukā, vēsta LTV Ziņas.

Vakar sociālā tīkla “Facebook” lietotāja Dace Priede publicēja ziņu, kurā lūdza iedzīvotāju padomus un palīdzību sunītes Džeidas glābšanā. Sieviete norādīja, ka tas noticis dziļi mežā, kur esot arī liels pakalns. Uz notikuma vietu tika izsaukti glābēji, bet, viņus gaidot, turpat esošie cilvēki mēģināja rakt paši.

Arī brīvprātīgie brauca palīgā ar lāpstām un raka visu nakti. Kad pēdējo reizi suni dzirdēja vienos naktī, daļa klātesošo sāka zaudēt cerību, bet, austot rītam, meklēšanas darbi turpinājās.

Šodien ap pusdienlaiku pazemē iesprūdušo dzīvnieku pēc gandrīz diennakts beidzot izdevās izglābt. Aicinājumam atsaucās ap 60 cilvēku.“Suns atrasts. Izraka. Dzīva,” šodien rakstīja Priede, izsakot pateicību visiem, kas palīdzēja un iesaistījās.

“Vēlreiz visiem, visiem milzīgs paldies no Džeidas un viņas saimnieces Janas par nesavtīgu palīdzību – gan fizisku, gan morālu,” uzsvēra sieviete.

loading...