Raganu horoskops. Kāda burve tu esi pēc zodiaka zīmes?

09-01-2018

ragana

Runā, ka ragana mīt katrā sievietē. Vai vēlies uzzināt, kāda burve tu būtu atbilstīgi zodiaka zīmei? Piedāvājam tādu iespēju, lai gan, protams, burties tu acumirklī nesāksi, bet stāsts ir par to, kāda tu būtu, ja pieprastu maģiju.

AUNS
auns
Bīstama ragana, kura itin viegli spētu tikt galā ar jaudīgām burvestībām. Teorētiski spējīga izsaukt jebkādus dēmonus, bet praktiskajā “darbībā” reizēm kļūst pārāk aizmāršīga, tāpēc savu potenciālu līdz galam neizmanto.

VĒRSIS
versis
Praktiska ragana, kas lieliski tiek galā ar sadzīvisko un lietišķo maģiju. Viņa acumirklī uzbur sev kaudzi naudas, bet pēc tam droši dodas to tērēt vērienīgā “šopingā”. Šai raganai vienmēr būs pie rokas vīrietis, kas izpildīs jebkuras viņas iegribas!

DVĪŅI
dvini
Zinātkāra ragana, kurai patīk nevis mērķis, bet rezultāts. Viņa vienmēr ar interesi vēro, ko izdevies “sapesteļot”. Iznāk vai nu ļoti labi, vai ļoti slikti.

VĒZIS
vezis
Izglītota ragana, kas gatava stundām lasīt maģijas rokasgrāmatas, iegūstot jaunas zināšanas, kuras pat netaisās pielietot arī praksē. Viņai patīk palīdzēt “mirstīgajiem”, tāpēc viņa tos vienmēr cienā ar ārstnieciskām zālītēm.

LAUVA

Godkārīga ragana, kas vislabāk un pārliecinātāk jūtas, izmantojot mīlas maģiju. Viņai vajadzīgs tikai pozitīvs un tūlītējs rezultāts. Viņas jājamzirdziņš ir dažādas pieburamās dziras.

JAUNAVA
jaunava
Snobiska ragana. Nicina citas raganas, lai gan pati tik labi burties nemāk. Viņas stiprā puse ir gaišredzība, domu lasīšana un spēja uzspiest “mirstīgajiem” savu gribu!

SVARI
svari
Apburoša ragana, kurai nepatīk atklāti demonstrēt savu spēku. Viņa netiecas nopelnīt ar savām spējām, tāpēc dzīvo laimīgi un harmoniski.

SKORPIONS
skorpions
Ģeniāla ragana, kas ar savu maģiju spēj pārspēt jebkuru citu burvi! Viņa ir ne tikai prasmīga, bet patiešām īsta speciāliste, kas atrisina jebkuras sarežģītības uzdevumu. Viņai nav līdzinieku!!

STRĒLNIEKS
strelnieks
Pozitīvā ragana. Jā, viņa patiesi ir ļoti viegli sajūsmināma un mīlīga, bet aiz bērnišķīgā smaidiņa slēpjas milzīgs spēks, kas var satriekt pīšļos veselas pilsētas. Viņa tomēr to nedarīs, jo mīl cilvēkus.

MEŽĀZIS
mezazis
Nesaudzīga ragana. Ja reiz ķeras pie lietas, noved to līdz galam! Viņai patīk nodot savas zināšanas citām, mazāk pieredzējušām raganām. Tam viņa tērē praktiski visu savu laiku, jo bezjēdzīga buršanās viņai neiet pie sirds.

ŪDENSVĪRS
udensvirs1
Neapdomīga ragana. Viņa buras, cik spēj, nekad nezinot, kāds tad īsti būs rezultāts. Viņai patīk eksperimentēt, bet sekas tikai reizēm atbilst iecerētajam mērķim. Bet viņai vienalga galvenais ir visu izmēģināt!

ZIVIS
zivis

Jūtīga ragana, kas pārāk pakļaujas emocijām, tāpēc maģija ne vienmēr izdodas. Reizēm tas nes apkārtējiem negaidītu labumu!

loading...