Pulkstenis, maks, spogulis. Lietas, ko nedrīkst dāvināt un pieņemt kā dāvanu

14-12-2019

davanas

Kādas dāvanas nedrīkst pieņemt?
Ir lietas, ko nedrīkst ne dāvināt, ne pieņemt kā dāvanu. Ļoti svarīgi zināt, kādas ir aizliegtās dāvanas, jo tās var atnest nepatikšanas un atņemt veiksmi. Ar daudzām dāvanām saistīti slikti pareģojumi vai ticējumi. Tas viss ir izturējis laika pārbaudi, tāpēc attiekties pret tautas gudrību vajag ar lielu vērību.

imnl_tesla_watch_wrist
Pulksteni. Šis priekšmets simbolizē laiku un novecošanos. Aizliegums attiecas uz jebkuriem pulksteņiem – rokas, sienas, strādājošiem, saplīsušiem, veciem, jauniem, elektroniskajiem un mehāniskajiem. Bet ko darīt, ja pulkstenis jums jau ir uzdāvināts? No dāvināta pulksteņa nepieciešams uzreiz “atpirkties”. Uzdāviniet kā atbildes velti 10 eiro vai konfekti.

maks
Maciņu. Šim priekšmetam ir ļoti smalka enerģija, kas piesaistās pircējam. Par ļoti sliktu zīmi uzskata maciņa dāvināšanu mazpazīstamam cilvēkam. Tas var atņemt veiksmi naudas lietās visā maciņa izmantošanas laikā, bet var arī nodot dāvinātājam visus jūsu finanšu panākumus. Nepieņemiet dāvanā maciņu no tāliem radiniekiem vai attāliem paziņām. Atcerieties, ka maciņa pasniegšanas laikā tajā jābūt vismaz vienai monētai.

5.-Culinary-Multipurpose-5-blade-Herb-Scissors-Stainless-Steel-Blades-450x325
Šķēres. Maz kurš dāvina šķēres, bet, ja jūs tomēr saņemat šādu dāvanu, izmetiet to neaizdomājoties. Tā spēj apgriezt visu jūsu dzīvi ar kājām gaisā. Ja šķēres vajag notīrīt, veiciet sekojošu vienkāršu rituālu: apberiet tās ar sāli un paturiet tajā vienu vakaru.

4d0542ab814a41a94447a09bcdb4e923
Jostu. Josta simbolizē sasaistītību. Tā var atnest daudz psiholoģiska rakstura nepatikšanu. Lai no tā izvairītos, nepieciešams jostu novietot redzamā vietā attaisītā veidā aptuveni uz nedēļu. Daudzos gadījumos pietiek ar vairākām dienām, taču labāk izvēlēties nedēļu. Pēc tam to var nēsāt bez bēdām.

pet-supplies-portland-or
Dzīvniekus. Jebkura dzīva radība prasa steidzamu “atpirkšanu” Kaķis, piemēram, attīra enerģētiku un labvēlīgi ietekmē visu mājokli, taču tikai tajā gadījumā, ja ir pareizi pieņemts dāvanā. Par kaķēnu, kucēnu vai citu dzīvnieku pasniedziet atbildes dāvanu. Ja to neizdara, dzīvnieks var aizbēgt vai saslimt.

metal-framed-wall-mirror-o
Spoguli. Tas, ko cilvēce visā savā vēsturē ir uzzinājusi par spoguli, tad tas ir tas, ka šis priekšmets ļoti viegli sevī uzsūc visu negatīvo, kuru atdod, ja to pārvieto citā vietā. Saskaņā ar ticējumiem, kad cilvēks iegādājas spoguli veikalā vai saņem to dāvanā, tad viņam tas noteikti jānomazgā ar sāls ūdeni. Vienkārši izšķīdiniet ūdenī pavairāk sāls un rūpīgi notīriet spoguli.

Antiquities-today
Antikvāras lietas. Vecas lietas ir negatīvās enerģijas pārnēsātājas, kas saindē mājokli. Ja lieta ir neliela, to var ietīt baltā audumā un nolikt uz palodzes. Ja lieta ir liela, var to vienkārši kārtīgi nomazgāt. Vecas lietas noteikti jāizmanto vai arī jānovieto speciālā vietā ārpus mājas. Tas attiecas uz antikvārā biznesa īpašniekiem un vecu lietu cienītājiem.

Avots: “mirror-venus.ru”

1 komentārs

  1. Zanda 12.05.2017 10:22 am - Atbildēt

    Tev apnicis uz visu ekonomēt? Ir apnicis vienmēr atteikt sevi palutināt ar kaut ko? Paplašini sava maciņa apvāršņus! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas jums palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā maciņā. Varēsi palutināt savu bērnu ar jaunu rotaļlietu, vīru ar jaunu kaklasaiti, bet pati doties uz salonu iegūt sen kāroto frizūru un visi kopā aizbraukt ceļojumā. Šī metode tiešām strādā! Nosūtiet savas domas Visumam! Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! https://goo.gl/gJTdBD