“Puiši, ko jūs? Es te mierīgi guļu, neraustos!” Brauciens dzērumā Dzērumos beidzas ar pamatīgām nepatikšanām

12-05-2019

Screenshot_61


Kādas ģimenes skandāla Dzērumos risināšanā iesaistīti arī policisti. Lai arī vīriem tobrīd ķildu izdevies atrisināt un visi šķīrušies ar mieru, ar vienu policistu un ”klientu” tikšanos šajā vakarā nepietika.

5. maija pievakarē Reģionālās pašvaldības policijas vīri iegriezās kādā īpašumā Dzērumos. Tā saimniece pēc konflikta ar savu dzīvesbiedru lūgusi vīrieti izvākties un doties uz savām mājam, taču kungs spītīgi atteicies doties prom.

Tā kā likuma sargi nav gluži laulību konsultanti, šajā gadījumā atrisināt ieilgušo problēmu uz vietas nebija iespējams. Vīri pārliecinājušies par to, kuram, kas pieder, un lūguši tobrīd nepiederošajai personai policijas klātbūtnē savākt mantas un pamest īpašumu.

Inspektori devušies tālāk patruļā, taču paturējuši prātā līdzšinējo pieredzi un to, cik vērtīgs ir apreibuša cilvēka solījums, tādēļ pēc aptuveni 20 minūtēm viņi vēlreiz noripojuši gar izsaukuma vietu, un atklājies, ka iepriekš redzētais auto ir turpat pie mājas, taču jau atrodas pavisam citā vietā.

loading...

1 Comment

  1. bfass 13.05.2019 at 11:27 - Atbildēt

    Jus vаrаt maksаt par 45% mazак par еlеktroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.do/mklat Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!z