Psihoenerģētiskā aizsardzība. Būtība, metodes, iedarbība

05-08-2018

energetika2


Galvenais psihoenerģētiskās aizsardzības uzdevums ir nepieļaut svešu negatīvu vibrāciju iedarbību vispār vai maksimāli novājināt to iedarbes spēku.

Minētajām aizsardzības metodēm ir atšķirīgs iedarbības spēks. Ja nepalīdz pirmā un otrā metode, var izmantot trešo, ceturto un piekto – tās ir gana spēcīgas, lai spētu cilvēku pasargāt. Bet gadījumos, kad negatīvā iedarbība ir īpaši spēcīga, noder pēdējās divas.

Pievērsties aizsardzības metožu praktizēšanai, kas paredzētas fiziskā stāvokļa uzlabošanai un nervu–psihiskās noturības paaugstināšanai, speciālisti iesaka pēc šādas shēmas: iesākumā 2–3 nedēļas praktizēt to 3–4 (vai pat vairāk) reizes dienā.

* Uz nakti (pusstundu pirms gulētiešanas).

* No rīta – pēc pamošanās.

* Dienas laikā pēc nepieciešamības – pirms tikšanās ar nepatīkamu cilvēku vai piedalīšanos pasākumos ar negatīvu nokrāsu.
Pēc tam kādu no aizsardzības metodēm var izmantot tikai no rīta un vakarā.

Biokarkasa noslēgšana
Pats vienkāršākais veids: runājot ar cilvēku, no kura var sagaidīt negatīvas vibrācijas, ir sakrustot rokas vai kājas. Šādā pozā tiek noslēgta biolauka kontūra, nepieļaujot ne tā noplūdi, ne caursišanu.

Gredzens
Daudz spēcīgāku aizsardzību dod metode, kas saucas “gredzens”.
Vienas rokas īkšķi un rādītājpirkstu saliek kopā ar otras rokas īkšķi un rādītājpirkstu, izveidojot apli jeb gredzenu. Pārējos pirkstus uzliek citu citam.

Gredzens plaukstā
Efektīva metode, kuru parasti praktizē jogi.

Vispirms saliek kopā vienas rokas rādītājpirkstu un īkšķi, izveidojot gredzenu, un ieliek otras rokas plaukstā. Pēc tam gredzenu izveido ar otras rokas rādītājpirkstu un īkšķi un ieliek pirmās rokas plaukstā. Šo ciklu atkārto trīs reizes.

Parasti pēc trešās reizes cilvēks jūt ap sevi pastiprinātu blīvumu, šķiet, ka kaut kas viegli saspiež galvu. Tas tāpēc, ka šī metode ne tikai noslēdz cilvēka biolauka kontūru, bet arī padara to vairākas reizes blīvāku.

Spoguļa siena
Jāiztēlojas, ka visapkārt ir uzcelta siena no vienas, divām vai pat trim ķieģeļu kārtām. Ārpusē šī siena ir noklāta ar spoguli, kurā atstarojas visa apkārtējā pasaule. Tādēļ, lai no kuras puses kāds censtos uzbrukt ar savu negatīvo enerģiju, šis cilvēks saņems atpakaļ spoguļa atstaroto un pastiprināto pretsitienu. Šī metode ir populāra visā pasaulē un ne reizi vien pierādījusi savu efektivitāti.

Izmantojot “spoguļa sienu”, cilvēkam, kurš mēģina iedarboties negatīvi, nekad nedrīkst ļaut noprast, ka pret viņu izveidota aizsardzība. Mierīga un pat draudzīga attieksme liks viņam uzbrukt arvien spēcīgāk, kas atgriezīsies pie viņa ar vēl lielāku spēku, līdz uzbrucējs pats jutīsies galīgi sagrauts.

Ola
Lai praktizētu šo metodi, nepieciešams attīstīt spēju sajust priekšmetus no attāluma.

Vispirms jāapgūst “pieskaršanās ar skatienu”, proti – domās pieskarties un aptaustīt priekšmetus un uztvert pieskāriena radītās sajūtas (lai to apgūtu, iesākumā priekšmetus var pataustīt ar roku, bet pēc tam censties izjust šo saskarsmi domās, priekšmetam nepieskaroties). Kad “pieskaršanās ar skatienu” apgūta, metodi pilnveido – jāpieskaras priekšmetam, uz to neskatoties. Aizvērt acis nav nepieciešams.

Kad arī šis posms apgūts, var sākt veidot “olu”. Jāsajūt (un nevis tikai jāiztēlojas), ka ribstarpu līmeni priekšpusē, aizmugurē un sānos izstieptas rokas attālumā atrodas četri silti zeltaini zirnīši. Proti, veidojas horizontālā plāksnē gulošs krusts, kura ass iet cauri ķermeņa viduslīnijai.

Krustu iegriežot, tas iezīmē apli, kuru nav grūti pārvērst olā – apli pamazām sašaurina un izstieptas rokas attālumā virs galvas (arī zem kājām) savieno vienā punktā. Ola apņem visu ķermeni un neļauj nekādām negatīvām iedarbībām iekļūt tās iekšienē.

Olas sienas ir ļoti blīvas, biolauka kārtas uztin citu citai aptuveni minūti. Iztēlē apvalku veido vienā vai divās krāsās. Vēlamāk izraudzīties zeltainos, gaišzilos, oranžos toņus. Ļoti svarīgi ir precīzi sajust visas šīs telpiskās darbības.

Apgūstot šo metodi, obligāti jāņem vērā, ka trenēties priekšmetu taustīšanā ar skatienu nedrīkst ilgāk par 2 minūtēm un ne vairāk kā 7 reizes dienā.

energetika1

Spirāle
Papildus aizsargājošajiem apvalkiem ļoti populāra metode ir arī tā sauktā biolauka griešana. Šīs aizsardzības metode ir analoga iepriekšējai. Atšķirība ir tā, ka nav blīvā apvalka, bet visu telpu starp ķermeni un apvalka nosacīto malu aizpilda kāda stīgra, putrai līdzīga viela, kas griežas ap ķermeņa asi pretēji pulksteņa rādītāju kustības virzienam.

Ja griešanās izpildīta pareizi, ķermeņa sajūta pazūd. Jūtama tikai viendabīga masa, kas griežas un kurai ir kokona forma.

Krusts
Metode sniedz spēcīgu aizsardzību, un, lai to īstenotu, jāliek lietā ne tikai iztēle, bet arī iekšējais spēks.

Iztēlē viss ķermenis cieši jāpārklāj ar krustiem. Lēnām, bet ar zināmu piepūli (sākot no galvas) krustus atbīda no sevis metra attālumā. Obligāti jāsalīdzina savas sajūtas pirms un pēc krustu atbīdīšanas – jāsajūt, kā tie nostiprinās, veidojot vienotu veselumu.

loading...