Divdesmit laimīgu cilvēku principi. Apņemies tos apgūt!

07-12-2017

jaunais_gads

Viena no pazīmēm, kura piemīt veiksmīgiem un laimīgiem cilvēkiem, ir spēja mīlēt sevi. Kad Ričards Brensons skatās spogulī, viņš redz uzvarētāju. Cik daudz pašmīlestības ieradumu piemīt tev? Lūk, 20 pazīmes, kas liecina, ka tu proti rūpēties un mīlēt sevi!

1. Svini savu veiksmi
Tu nebaidies atzīt, ka esi pieļāvis kļūdu, uzskatot, ka kļūdas ir tikai mazi šķēršļi ceļā uz veiksmi. Kad esi piedzīvojis veiksmi, nosvini to. Pietiks ar šampanieša glāzi vai dzīvespriecīgu padejošanu spoguļa priekšā. Atgādinot sev katru dienu par lielām lietām, kuras esi paveicis, tu gūsti apziņu, ka spēj vēl vairāk, un tas ļauj tev turpināt cīnīties, pat tad kad veiksme šķiet neiespējama.

2. Tu skaidri zini, kas tev patīk, un tu nebaidies to lūgt
Zināt, ko tu gribi ir pirmais solis. Stingra pārliecība par to, kas esi, sākas, kad tu uzzini, kas tev patīk. Ja tu nezini, kas tev patīk, tu vari sākt ar to, kas tev nepatīk, un no tā izspriest, ka varētu dot priekšroku patīkamajam. Kad tu zini, ko vēlies, nebaidies to pārliecinoši palūgt. Tu nekad to neuzzināsi, ja neprasīsi.

3. Zini savas stiprās un vājās puses
Līdzsvarotam cilvēkam ir svarīgi apzināties gan savus stiprās, gan vājās puses. Viņš izmanto savas stiprās puses un atrod komandu, kas var viņam sniegt atbalstu jomās, kurās viņš nejūtas tik spējīgs. Piemēram, ja tu zini, ka esi ideju cilvēks, bet tavam vīram lieliski padodas plānošana, kopā jūs esam varošāki, nekā atsevišķi.

4. Tev piemīt spēcīga mērķa apziņa
Cilvēki, kas sevi mīl un rūpējas par savu labklājību, spēj atpazīt savu mērķi un rīkoties saskaņā ar to. Ja tu jūti, ka tev dzīvē pietrūkst mērķa vai virziena, atvēli laiku rūpēm par sevi – tas ir lielisks veids, kā atjaunot savu mērķa apziņu un iegūt enerģiju, lai turpinātu virzīties uz priekšu.

sieviete_laimiga
5. Tev ir stipras attiecības
Kad tu mīli sevi, apkārtējos cilvēkus pievilks šī enerģija. Tas tev atļaus veidot stipras attiecības ar draugiem un ģimeni. Psiholoģijas eksperts Daskers Keltners norāda, ka cilvēki ar spēcīgām sociālajām saitēm ir laimīgāki nekā tie, kam tādu nav.

6. Tev patīk izjust spēcīgas emocijas
Varbūt uz tevi spēcīgu ietekmi atstāj tas, ka redzi kādu iedvesmojošu reklāmu vai rokās sadevušos vecāku cilvēku pāri. Šīs emocijas ir lieliskas, un tā vietā, lai tās nomāktu, tu esi iemācījies tās mīlēt, apzinoties – tas kā tu jūties, ir veids, kā ķermenis tev pavēsta par to, ko tu vēlies vai nevēlies savā dzīvē.

7. Tu ieklausies savā ķermenī
Tu neseko jaunākajai diētai, bet apzinies, kas sniedz tev gan fizisku, gan emocionālu labsajūtu, izvēloties to, kas šķiet vispiemērotākais tev.

8.Tu uzticies savai intuīcijai
Daļa no klausīšanās savā ķermenī ir uzticēšanās savai intuīcijai. Tu saproti, ka tavas nojautas parasti ir pareizas pat tad, kad tās nesakrīt ar vispārpieņemtajiem pieņēmumiem. Tu zini, ka pats sev esi labākais eksperts.

sieviete_laimiga3

9.Tavs izskats nav noteicošais
Tas nenozīmē, ka tu neizskaties lieliski. Tu fokusējies vairāk uz to, kā gribi justies, un bieži vien tas nozīmē, ka tu izskaties skaists, jo jūties skaists. Tu izstaro pievilcīgu enerģiju, kas piesaista apkārtējos cilvēkus.

10.Tev ir lieliska stila izjūta
Tu vari ģērbties modernā vai retro stilā, izvēloties spilgtus toņus vai melnu krāsu. Lai kāds arī būtu tavs stils, tu esi izvēlējies to tāpēc, ka tev tas patīk, un apkārtējie to novērtē.

11. Tu iegūsti enerģiju ar labu miegu un veselīgu pārtiku
Televīzijas sarunu šovu vadītājas Opras Vinfrijas izaugsmes trenere Marta Beka ir sacījusi – “Atpūties līdz tev gribas spēlēties, un tad spēlējies līdz tev gribas atpūsties.” Tu apzinies, ka dažreiz ir lieliski atalgot sevi ar kādu kārumu. Būt veselīgam nenozīmē, ka tu nevari ik pa laikam panašķēties ar šokolādi. Tu zini, ka mērenība ir veselīgāka, nekā aizliegums.

12.Tu izbaudi laiku brīvā dabā
Daba uzlabo garastāvokli un uzlādē tevi, kad tu jūties saguris. Tu saproti, ka pastaiga pa pludmali vai mežu iedarbojas tikpat labi, cik masāža.

sieviete_laimiga2
13. Tu esi patiess
Tu saki patiesību. Tas nenozīmē, ka tu esi līdz bezgalībai godīgs. Tas nozīmē – ja tavs draugs vēlas godīgu spriedumu, tu esi gatavs viņam to sniegt. Tu esi ne tikai patiess, bet arī rūpīgs, laipns un līdzjūtīgs.

14.Tu vienmēr atzīsti savas kļūdas
Un kāpēc lai tu to nedarītu? Tu zini, ka no kļūdām nevar izvairīties, bet ātrākais veids, kā no tām izvairīties, ir tās apzināties un turpināt iesākto.

15.Tu gaidi pašu labāko
Tavas domas kļūst par tavu realitāti. Gaidot labāko, tu bieži vien to arī iegūsti. Un vienmēr atbildi ar pateicību.

16. Tu neaizraujies ar domām par pagātni
Pagātnei nav varas pār tevi. Tu apzinies, ka dzīvojot pagātnē, tu nevari virzīties uz priekšu. Ja tu iztērē visu savu enerģiju, domājot par bijušajām lietām, tu nespēj izbaudīt, to, kas notiek tagad.

sieviete_laimiga5
17. Tev ir lieliski stāsti par savu dzīvi
Cilvēki, kas rūpējas par sevi, ar lepnumu var pavēstīt, kas viņi ir, un kā viņi tādi kļuva. Viņi var pastāstīt iedvesmojošus stāstus, kas iedrošina citus turpināt sapņot un uzdrīkstēties.

18. Tev visapkārt ir iedvesmojoši cilvēki
Tev patīk cilvēki, kas rūpējas un mīl sevi. Jūs kopā pavadāt laiku brīnišķīgās sarunās, daloties savos sapņos un iepazīstinot ar mērķiem.

19. Tu neglabā lietas īpašiem gadījumiem
Kad tu iegādājies jaunu kleitu vai somiņu, tu neglabā to gaidot “īsto gadījumu”. Tu apzinies – lai priecātos, labākais laiks ir šeit un tagad.

20. Tev patīk cilvēks, kuru tu redzi spogulī
Vai nu tu dodies uz pludmali vai balli, tev allaž patīk kā tu izskaties un jūties savā ādā.

loading...