Prieki: “svaigi šķirtais” Kivičs saderinājies ar mīļoto Lienīti

20-11-2019

Facebook

Skandalozais mūziķis Andris Kivičs saderinājies ar sabiedrības dāmu Lieni Skulmi. Par to Kivičs paziņojis savā Facebook lapā. “Beidzot!” īsi savu lielo, pēc kārtas jau ceturto laulības dzīves plānu dzīves notikumu komentējis mūziķis, kurš ar savu mīļoto, mākslinieci un sabiedrības dāmu Lieni Skulmi, ir pāris jau vairāk nekā gadu.

Šoruden Kivičs un Skulme piesaistīja uzmanību galvenokārt ar skaļajiem skandāliem abu starpā. Liene pat esot liecinieku klātbūtnē cietusi no Andra vardarbīgās rīcības, bet pēc tam uz gandrīz desmit dienām pazudusi no sabiedrības un arī savas otrās pusītes uzmanības loka.

Andris Kivičs jau bijis precējies ar basketbolisti Ilzi Ieviņu, kuru laulība tika šķirta 2006. gadā. Jau pirms šķiršanās ar pirmo sievu A. Kivičam bija attiecības ar stilisti Danu Dombrovsku (abiem ir dēls). No 2006. gada 2. puses līdz 2009. gadam A. Kivičs bija laulāts ar Elīnu Straumi.

Savukārt 2012. gadā Andris salaulājies ar Madaru Kiviču, abu laulībā dzimušas divas meitas. Pāris izšķīrās 2018. gada decembrī. Kopš tā laika mūziķis ir kopā ar mākslinieci un žurnālisti Lieni Skulmi.

Liene Skulme šķīrās no vīra, uzņēmēja Ārena Skulmes, jau 2013. gada oktobrī. Abu kopdzīvē pasaulē nākuši trīs bērni – Sabīne, Justīne un Estere. Viņa Latvijas sabiedrības uzmanību piesaistīja ne vien ar vētrainajām attiecībām ar Andri Kiviču, bet arī ar iepriekšējiem mīļotajiem vīriešiem, starp kuriem bija aktieris Andris Bulis un citi.

Bulis atzinis, ka viņā mājo daudzi kompleksi un šajās ārpuslaulības attiecībās “iekritis” uz saldajiem vārdiem, kurus izteikusi dāma. “Es ļāvos ilūzijai… Draugi mani toreiz brīdināja, ka izvēlos nepareizu ceļu, ka es tajā iestigšu,” pirms pāris gadiem klāstīja Bulis.

loading...

2 Comments

  1. hu 21.11.2019 at 00:04 - Atbildēt

    pretekļi

  2. kāsītis 21.11.2019 at 17:59 - Atbildēt

    Nu skaisti – varēs, tā sakot, likumīgi krāmēt savai Lienītei pa seju.