Praviešu horoskops. Kāda ir Jēzus, Muhameda, Budas un Konfūcija zodiaka zīme?

14-01-2018

praviesi

Tādu praviešu kā Budas, Konfūcija, Jēzus un Muhameda horoskopi mums nav zināmi, taču var izteikt pieņēmumu, kāda ir viņu zodiaka zīme un kādas planētas viņus pārvaldīja, pamatojoties uz to, ko mēs zinām par viņu dzīvi un nāvi.

Kāds ir Budas horoskops un stihija?
buda

Par Budu stāsta, ka, būdams jauns cilvēks, viņš piedzīvoja satricinājumu, saprotot, ka ikvienu no mums gaida slimības un nāve. Tad viņš ieraudzīja meditējošu mūku (jo tādi bija vēl pirms Budas) un nolēma pats sākt meditēt un neiziet no šā stāvokļa, kamēr nebūs atradis izeju no bezgalīgās neizbēgamo ciešanu virknes.

Tas Budam izdevās un viņš sasniedza apgaismību – kopš tā laika viņš ceļoja pa Indiju, sludinādams mācību par atbrīvošanos un iegūstot uzticamus skolniekus.

Tad kas bija šis unikālais cilvēks pēc horoskopa? Budam ir zodiakālā Ūdensvīra (stihija Ūdens) pazīmes. Viņš bija apveltīts ar spēcīgu mērķtiecības sajūtu. Uz pasauli viņš skatījās ar zināmu distanci un viņa mācība paredz neiejaukties šīs pasaules problēmās.

Buda kopš jaunības dzīvoja noslēgti, meditēja kaut kur dabā, tālu no cilvēkiem. Tāpat kā tipiski Ūdensvīri viņš nedalīja cilvēkus – mācīja gan bagātos, gan nabagos, vīriešus un sievietes, savus tautiešus un ārzemniekus. Viņš arī nedalīja cilvēkus labākās un sliktākās kastās, kā tas bija un joprojām ir Indijā. Viņa vēstījumi bija universāli visām dzīvajām būtnēm. Šāds universālisms un sajūta, ka pasaulē visi ir draugi, – tā arī ir Ūdensvīra iezīme (un visnotaļ pievilcīga).

Kāds ir Konfūcija horoskops un stihija?
konfucijs

Ķīniešu domātājs un pravietis Konfūcijs dzīves laikā neizveidoja jaunu reliģiju, bet gan nodevās vien pārdomām par valsts pārvaldes optimālajiem veidiem. Tikai vēlākajos gadsimtos viņa mācībai piedēvēja reliģisku nokrāsu.
Konfūcijs mācīja, ka valsts būs veselīga, spēcīga, dzīvotspējīga un taisnīga, ja katrs sabiedrības loceklis zinās un pildīs savas saistības. Dēlam iespējami jāpilda savas saistības pret vecākiem, vīram – attiecībā pret sievu, bet sievai – attiecībā pret vīru.

Valsts līderim ir jārūpējas par visiem, taču viņam nevajag visu uzkraut uz saviem pleciem. Viņa uzdevums ir dot zināmus uzdevumus ministriem, kuriem vienādā mērā jābūt gudriem un uzticīgiem vadītājam.

Pats Konfūcija īstenoja šo ideālu. Pret valdniekiem viņš attiecās ar lielu cieņu, bija priekšzīmīgs ģimenes cilvēks un centās neizvairīties no pasaulīgajiem pienākumiem. Viņš dzīvoja kā ceļojošs skolotājs, bija pasniedzējs pats savā skolā, kur mācījās cilvēki, kam nākotnes aicinājums bija kļūt par valdnieku padomniekiem.

Dzīves laikā Konfūcijs tomēr netika sadzirdēts – viņa laikabiedri valdnieki deva priekšroku izmantot vardarbību un sekot savām iegribām. Konfūcija paraugs bija senie imperatori, kas zināmi no senām leģendām. Un šī atgriešanās pie pagātnes ideāliem ir viņa mācības sāls.

Tad kas pēc horoskopa varēja būt Konfūcijs? Cienīga, majestātiska pagātne, labas manieres, godprātība, harmoniska sabiedrība, kurā katrs zina savu vietu – var pieņemt, ka tā ir iemīļota vide zodiakālajiem Svariem (stihija Gaiss).

Kāds ir Jēzus horoskops un stihija?
jesus
Jēzus dzīvoja un mācīja neilgi, un nav zināms, kāds viņš būtu, ja būtu nodzīvojis līdz sirmam vecumam. Evaņģēlijos Jēzus atainots kā bezkompromisu vīrietis, kas pravietoja diezgan radikālus uzskatus un tikumu postulātus. Pietiekami atcerēties, ka saviem sekotājiem viņš lika atteikties no īpašumiem un sadalīt tos nabagajiem, atstāt ģimenes un neraizēties par materiālām lietām.

Tad kas pēc horoskopa bija Jēzus? Viņam raksturīgais veids likt visu uz vienas kārts ir raksturīga zodiakālajam Mežāzim (stihija Zeme). Tikai Mežāžiem izdodas stingri noturēt savas pozīcijas, sekot savai sūtībai līdz pašām beigām pat tad, ja ir gaidāma neizbēgama sakāve un katastrofa. Tāpat rīkojās Jēzus vairākas dienas pirms savas sodīšanas ar nāvi un laikā, kad tika piesists krustā.
Kāds ir Muhameda horoskops un stihija?
Muhameds ir vienīgais no četriem minētajiem praviešiem, kurš apzināti izveidoja jaunu reliģiju. Viņam tika sūtītas atklāsmes, par kurām viņš pastāstīja saviem skolotājiem un kuras aprakstītas Korānā.

Karš un ienaidnieku iznīcināšana ātri kļuva par daļu no viņa un viņa skolnieku dzīves misijas, tomēr džihāds Korānā nozīmē ne tikai svēto karu ar neticīgajiem, bet arī cīņu pašam ar savām vājībām un centienus dvēseles attīstības ceļā.

Tad kas pēc horoskopa varēja būt Muhameds? Tas ir cilvēks, par kuru mūsdienas teiktu mačo – viņš mīlēja seksu, viņam bija daudz sievu un mīļāko.
muhammad

Muhameda reliģija bija vienkārša – Dievs vienmēr ir blakus un sastopams visur. Lai prasītu debesīm to, kas nepieciešams, nav vajadzīgi ne dievnami, ne mācītāji, vajag tikai pielūgt Allāhu, klanoties un lasot īsas lūgšanas.

Tiekšanās pēc cīņas, vīrišķīgums, apņēmība un vienkāršība – šīs īpašības piemīt Uguns zīmei Aunam. Pilnīgi iespējams, ka Muhameds dzimis šajā zodiaka zīmē, un viņa horoskopā ir ne tikai spēcīgais Marss, bet arī Urāns – vienkāršoti domājošo revolucionāru planēta.

Avots: “assol-club.net”

loading...

6 Comments

 1. sansan 02.11.2016 at 17:09 - Atbildēt

  Neesmu astrologs, bet Ūdensvīrs ir Gaisa stihija!

  • Anonymous 02.11.2016 at 21:28 - Atbildēt

   Es esmu ūdensvīrs.

 2. Ūdensvīrs 02.11.2016 at 18:08 - Atbildēt

  Jā, Ūdensvīrs ir Gaisa stihijas zīme!

 3. skorpions 02.11.2016 at 19:41 - Atbildēt

  es arī tieši iedomājos, ka ūdensvīrs taču nav ūdens zīme! :DD

 4. Ūdensvīrs 02.11.2016 at 21:30 - Atbildēt

  Esmu ūdensvīrs un man ir gaisa stihija

 5. Tava Ziemassvētku veiksme tevi gaida jau šonedēļ! 07.12.2016 at 00:22 - Atbildēt

  Vai spēj iztēloties dzīvi pēc 100 miljonu vinnesta? Dod sev iespēju pārvērst dzīvi sapnī!
  Īpašais Ziemassvētku piedāvājums no lotto brokera http://bit.ly/2fxj60V
  Biļetes 52 izlozēm, kuras notiks nākošo 13 nedēļu laikā. 2600 biļešu paketes cena šai izložu sērijai ar 50% atlaidi ir 274 eiro, tas nozīmē, ka katra biļete, kura spējīga tās īpašniekam ienest sākot no dažiem simtiem, vairākiem tūkstošiem līdz pat daudzmiljonu laimestam, maksā tikai 11 centus.
  Iegādājies šo paketi un jau tagad izbrīvē savā kalendārā vietu slēpošanas atvaļinājumam Itālijas Alpos un mierīgai atpūtai kādā no Ēģiptes kūrortiem.
  Protama lieta, ka biļetes joprojām pieejamas pa vienai un mazākās paketēs. Starp citu – reģistrējoties caur šo saiti, vienu biļeti saņemsi pilnīgi bez maksas. Varbūt tieši tā izrādās tava laimīgā?