Prāta treniņš: atrodi paslēpušos burtus! Četri uzdevumi vērīgajiem

09-09-2023

Ilustrācija – Pixabay

Šādi testi ātri atklās, vai jums ir ass un vērīgs skatiens. Pietiek veltīt pāris minūtes līdzīgām mīklām, lai pārliecinātos, ka smadzenes strādā nevainojami. Īpaši svarīgi šādus uzdevumus risināt gados vecākiem cilvēkiem, kuri vēlas saglabāt skaidru prātu.Pirmais attēls

Pirmajā attēlā starp burtu “c” pārpilnību tev jāatrod burts “o”. Uzdevums šķiet pavisam vienkāršs. Galu galā, vai ir grūti atrast tikai vienu burtu? Bet tev tas jāatrod pēc iespējas ātrāk. Ja jums izdodas to izdarīt 20 sekunžu laikā, tad viss ir labi.

Otrais attēls


Tagad mēs piedāvājam sarežģītāku uzdevumu. Jums ir jāatrod 5 burti “o” starp daudziem burtiem “c”. Šis uzdevums nedrīkst aizņemt vairāk par 30 sekundēm.

Trešais attēls

Trešajā attēlā ir jāsaskaita, cik daudz burtu “o” ir paslēpti starp burtiem “c”. Skaitiet uzmanīgi un ātri, jo šī uzdevuma izpildei nevajadzētu aizņemt vairāk par pusminūti.

Ceturtais attēls

Un visbeidzot piedāvājam saskaitīt, cik daudz burtu “c” attēlā ir paslēpušies starp daudziem burtiem “o”. Neaizmirstiet par laiku, jo izpildei atkal nevajadzētu aizņemt vairāk par 30 sekundēm.

Mēs ceram, ka jums izdevās atrast visus paslēptos burtus. Ņemiet vērā tikai to, ka pirmajā uzdevumā burts “o” atrodas tieši zem attēla centra un pa labi no tā. Trešajā uzdevumā attēlā ir uzreiz 10 burti “o”. Un pēdējā attēlā mēs esam redzējuši pat 13 burtus “c”. Vai jūs tos visus atradāt?

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Optiskās ilūzijas tests. Zils vai zaļš?

Japāņu psihiskās veselības tests. Neticama ilūzija!