Pļāpīgāko horoskopa zīmju tops. Kurš neprot turēt mēli aiz zobiem?

19-11-2019

Foto – Pixabay


Izlasi horoskopu un uzzini, kurās horoskopa zīmēs dzimst lielākie pļāpas!

Auns

Auns ir jaunākā zodiaka zīme un, iespējams, tieši tāpēc pieļauj dažādas kļūdas. Citu cilvēku kļūdu apspriešana viņam ir lielisks veids, kā celt pašapziņu.

Savukārt iedzimtais iekarsīgums un impulsivitāte bieži padara Aunu aklu, ļaujot viņam darīt lietas, ko vēlāk nākas nožēlot. Reizēm viņš atklāj noslēpumus, pats no neapzinoties.

Dvīņi

Dvīņiem tik ļoti patīk runāt un likties visu zinošiem, ka reizēm bez ļauna nodoma viņi izstāsta to, kas nebūtu jāzina visiem.

Bez visa pārējā spēcīgas emocijas un jūtas Dvīņiem šķiet ļoti interesantas, un viņi nespēj turēties pretī kārdinājumam ne tikai uzzināt vairāk par ikviena cilvēka privāto dzīvi, bet arī pastāstīt par to visiem citiem.

Vēzis

Saskarsmē ar mazpazīstamiem cilvēkiem Vēži diezgan stipri nervozē, un tas bieži vien ir iemesls konfidenciālas informācijas “noplūdei”.

Toties tuvam un pazīstamam cilvēkam Vēži atklās visu savu dzīvi, bet pēc tam – arī visu draugu un paziņu dzīvi.
Vēžiem patīk “rakņāties” savā dzīvē, tāpēc nav pārsteidzoši, ka viņi iebāž degunu arī citu dzīvē.

LASI VAIRĀK: HOROSKOPI DECEMBRIM

Lauva

Zvēru karalis grib zināt visu un par visiem. Daudz laika velta informācijas vākšanai par darbiniekiem, kolēģiem, draugiem, biznesa partneriem. Zina pilnīgi visu – un tas palīdz pareizi izvēlēties draugus un veidot stabilu biznesu.

Lauvām ļoti patīk saviesīgas sarunas, viņi runā par cilvēkiem tad, kad par tiem runā citi – sniedzot konfidenciālu informāciju, viņi cer saņemt papildu ziņas par interesējošo personu.

Turklāt tas ir lielisks veids, kā piesaistīt apkārtējo uzmanību savai personai.

Svari

Svariem ļoti patīk noslēpumi. Viņi prot raisīt citos uzticību, zina visas slepenās lietas par praktiski jebkuru cilvēku.

Cilvēki vienkārši viņiem uzticas, lūdz palīdzību, konsultāciju, padomu un tam seko.

Iedzimtā zinātkāre, lieliskās novērotāja dotības un analītiskais prāts padara Svarus par lieliskiem ziņu avotiem.

Sarunu par kādu cilvēku, viņam neesot klāt, Svari neuzskata par kaut ko sliktu, bet drīzāk gan par ļoti aizraujošu un interesantu nodarbi.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs izstāsta visu, ko zina, pat nesaprotot, ka pārkāpj kāda privātumu. Viņš uzskata, ka viss viņam zināmais pieder visai sabiedrībai. Viņš vienkārši tā ir iekārtots.

Tomēr Ūdensvīrs glabās noslēpumu, ja tiks nozvērināts, ka nedrīkst izpaust šo konfidenciālo informāciju.

Ja tev kaut kas jāpasaka Ūdensvīram, bet tu negribi, lai to zinātu arī citi – vienkārši atklāti pasaki viņam to, ar to būs pietiekami.

loading...