Šogad notiks retā planētu parāde. Kā tā mūs ietekmēs?

30-09-2017

planetu_parade

Pastāv liels skaits astronomisku parādību, kas ir ļoti svarīgas. Par vienu no šādām parādībām var nosaukt šogad gaidāmo planētu parādi.

Vārds “svarīgs” tiek lietots ne bez iemesla, jo planētu parādei ir liela nozīme Zemes iedzīvotājiem un zinātniekiem, kas pēta kosmosa telpu ar zondu palīdzību. Tāpat planētu parāde ir svarīga arī astrologiem. Vienīgais mīnuss – nespēja ieraudzīt tās skaistumu ar neapbruņotu aci. Tomēr mums pats galvenais ir planētu parādes spēcīgā enerģētika, ka palīdzēs piesaistīt veiksmi visās dzīves sfērās.

Šogad parādē piedalīsies sešas planētas – Zeme, Merkurs, Marss, Venera, Saturns un Jupiters. Veneru un Marsu nevarēs redzēt, jo tas atradīsies “aiz” Zemes. Šāda planētu parāde notiek aptuveni reizi 10 vai 20 gados. Šogad tā norisināsies novembrī, taču precīzāks laiks būs zināms vasaras beigās.

Astroloģija un planētu parāde 2017.gadā
No astroloģiskā viedokļa planētu parāde nozīmē enerģijas uzliesmojumu. Tas skaidrojams ar to, ka katras planētas enerģētika pastiprinās, pateicoties rezonansei. Senajiem maijiem planētu parāde nozīmēja pasaules galu, taču viņiem nebija taisnība. Planētu parādes padara mūsu dzīvi spilgtāku. Orientējoši viss novembris kļūs par mēnesi, kad visus cilvēkus piemeklēs pastiprināti panākumi.

Lielāko devumu labvēlīgu nosacījumu radīšanā sniegs Jupiters, Saturns un Merkurs.

Merkurs dos grūdienu jauniem atklājumiem. Tas dāvās jums zinātkāri un vēlmi virzīties uz priekšu. Pateicoties tam, 2017.gada novembri varēs nosaukt par dinamisku mēnesi, kad nepieciešama paaugstināta vērība pret detaļām, it īpaši, ja runa ir par dzīves finansiālo sfēru.

Jupiters planētu parādes laikā palīdzēs uzplaukt jūsu garīgajai pasaulei. Tā iemācīs jūs novērtēt katru brīdi, kā arī parādīs pareizo ceļu mīlestībā, palīdzēs rast līdzsvaru mīlas lietās. Šī milzu planēta lielā mērā noteiks jūsu noskaņojumu.

Saturns paaugstinās intuīciju, saasinās jūsu sesto maņu un radīs labvēlīgu atmosfēru mācībām, pašanalīzei, sevis meklējumiem. Tas nesīs veiksmi cilvēkiem, kas darbojas radošajā jomā. Ja jūs radāt kaut ko neparastu, Saturns palīdzēs šajā nodarbē.

Venera un Marss atradīsies triju minēto planētu ēnā, taču to nozīmi arī nedrīkst neņemt vērā. Venera ir baudījuma aizgādne. Tas nozīmē, ka novembrī būs nedaudz paaugstināta seksuālā enerģētika. Marss savukārt pamodinās cilvēkos līderības dotības. Piesargieties no nepārdomātiem lēmumiem, kad planētu parāde būs aktīva, jo Marsa enerģija nonāks disonansē ar citu planētu enerģiju.
Tā vai citādi, bet šo periodu astrologi dēvē par Visuma dāvanu visiem mums. Pašlaik ir iestājies Ugunīgā gaiļa gads, tāpēc planētu parāde būs īpaša, jo tā pamudinās cilvēkos vēlmi virzīties uz priekšu tāpat kā šāgada simbols. Pozitīvu prognozi šim gadam ir devuši vairākums astrologu. Tāpat arī numeroloģiskā analīze sniedz iespēju cerēt uz labāko. Viss norāda uz to, ka novembrī vajadzēs “spiest gāzi grīdā”, lai atstātu aiz sevis visus konkurentus un ienaidniekus.

Arī ekstrasensi gaida planētu parādi, lai gan attiecas pret to ar piesardzību. Šī parādība palīdzēs viņiem uz laiku pastiprināt savas prasmes, kas sniegs iespēju efektīvāk strādāt.

Debesu un kosmosa skaistums dažkārt satriec mūs. Tas ir saules un mēness aptumsumu, meteorītu lietu, komētu un, protams, planētu parādes nopelns. Šāgada novembrī piecas planētas un mūsu Zeme nostāsies rindā – tam būs milzīga nozīme astroloģisko prognožu un zinātnisko pētījumu jomā. Kādam šis laiks kļūs par izdevību piesaistīt veiksmi, bet kādam citam – zaudēt to.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...

1 Comment

  1. 07.08.2017 at 21:28 - Atbildēt

    Interesanti būtu uzzinat kādu lomu un stavokli ienem Mēneša planētas nozīmi attiecīgaja planētu stavokļa brīdī?