Plaisa attiecībās. Septiņas pazīmes, ka laulībā ir nopietni sarežģījumi

26-09-2023

Foto – Pixabay.com

Vai attiecības ir kļuvušas par slogu un tagad pat mīļotā cilvēka seja ir kaitinoša? Vai ir vēl kādas citas pazīmes, kas liecina, ka jūsu laulība ir ceļā uz šķiršanos un, lai tā nenotiktu, steidzami jārīkojas?

Jūs pavadāt daudz laika atsevišķi

Protams, vīram un sievai, kuriem ir ilga laulības vēsture, nav obligāti vienmēr un visur būt kopā. Taču būt pārim nozīmē dalīties kopīgā telpā, un, ja vienam no jums tas vairs nerūp vai neinteresē, tā ir slikta zīme.

Vai jūs abi (vai viens no jums) dodat priekšroku pavadīt laiku darbā, ar draugiem, internetā, t. i., jebkur citur, tikai ne kopā? Padomājiet par to.

Jūs nesaņemat atbalstu viens no otra

Harmoniskas attiecības ir iespējamas tikai tādos pāros, kur ir katra partnera vēlme nākt palīgā otram.

Ja jūsu laulātais pastāvīgi atsakās jūs pat uzklausīt vai dalīties ar savām vajadzībām, ja lūgumi pēc atbalsta vienmēr paliek bez atbildes, laulība ilgi neizturēs: vienam pašam attiecības mainīt nav iespējams, ģimenes dzīve ir pāra deja.

Labs noteikums: ja pat pēc daudzām sarunām gada laikā nekas nav mainījies – iespējams, ir pienācis laiks katram iet savu ceļu.

No attiecībām ir pazudusi cieņa

Viens no svarīgākajiem veselīgas laulības aspektiem ir laulāto savstarpējā cieņa vienam pret otru.

Praksē tā var izpausties dažādos veidos, taču, ja viens no partneriem pastāvīgi jūtas noraidīts, viņam pastāvīgi jāaizstāv sevi, viņa vēlmes un vajadzības vienmēr ir pēdējā vietā – par cieņu nevar būt ne runas.

Jūs vairs neesat komanda

Harmoniskā ģimenē abi partneri ir gatavi darboties kā labi saskaņota komanda – sākot ar bērnu audzināšanu un mājsaimniecības uzturēšanu un beidzot ar saskarsmi ar ārpasauli.

Un, protams, viņi viens otru arī visur atbalsta – mērķos un plānos, karjerā, personīgajās ambīcijās.

Ja abi pamanāt, ka pārvietojaties pa pilnīgi atšķirīgām orbītām, tā ir nopietnu problēmu zīme.Jūs nevarat vienoties, apspriežot svarīgus jautājumus

Laulībā ir daudz tēmu, kas jāapspriež – finanses, brīvais laiks, attiecības ar radiniekiem, bērnu audzināšana utt.

Bet, ja, piemēram, viens no jums ir pilnīgi pārliecināts, ka vēlas otru bērnu, bet otrs kategoriski tam nepiekrīt un atsakās pat apspriest šādu iespēju – tas ir iemesls aizdomāties par jūsu attiecību vērtību. Kopīgi mērķi un gatavība iet uz kompromisiem ir svarīga ģimenes dzīves sastāvdaļa.

Jūs vairs nesazināties viens ar otru

Nevienu, pat vismazāko problēmu laulībā nevar atrisināt bez atklātas un sirsnīgas sarunas. Ja esat nonākuši līdz tam, ka jūsu saziņa aprobežojas ar īsziņu “nopērc pienu”, jūsu laulība ir apdraudēta.

Starp citu, skaļu strīdu neesamība uz “klusā kara” fona arī ir slikta zīme: emocionāla attiecību noskaidrošana nozīmē, ka vīram un sievai ir vienalga, viņi joprojām izraisa viens otra jūtas. Tātad visu vēl var labot.

Hroniska solījumu nepildīšana

Bieži vien viens no otra dzirdat ko tādu: “Aizmirsu, vispār neko nesolīju”, “Tas ir tāds sīkums, nevajag uztraukties”. Jā, gadās, ka mēs neizpildām viens otram dotos solījumus – aizmāršības vai vieglprātības dēļ.

Bet dažos pāros tas kļūst par hronisku formu, un dažkārt viņi pat paspēj viens otru apsūdzēt pārmērīgā vēlmē visu kontrolēt. Taču nožēla, atvainošanās un vēlme laboties ir bezvērtīgi, ja tos neatbalsta reāla rīcība.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Bijušais partneris traucē jaunajām attiecībām. Trīs galvenās pazīmes!

Attiecības, kuras nogalinās vienaldzība. Septiņi trauksmes signāli

Desmit “indīgi” mīti, kas traucē izbaudīt attiecības. Netici tiem!

Septiņas karmiskās saiknes pazīmes attiecībās. Un tas nav nekas rožains!

loading...