Pirmdien spoguļdatums 11.11. Kas jāzina veiksmes piesaistīšanai?

10-11-2019

Spoguļdatumi ir īpašas dienas ar sevišķi spēcīgu enerģētisko un radošo fonu, uzskata ezoteriķi. 11.
Novembris nav izņēmums, tāpēc vari izmantot numerologu padomus, lai padarītu dzīvi labāku!

Pirmdien pasaulē valdīs skaitlis “2”. Datums ir dubultspoguļa skaitlis, jo to veido divi vieninieki no katras puses.

Kopsummā tas veido divnieku, kuram ir ļoti būtiskas īpašības, piemēram, tas palīdz atrisināt problēmas privātajā dzīvē, koncentrēties galvenajiem uzdevumiem un pienākumiem.

Var nodarboties ar garīgiem meklējumiem un praksēm. Mēģini izmantot kādu mantru, lai atbrīvotos no uzkrātās negatīvās enerģijas.

Kā piesaistīt naudu 11. novembrī
Naudas, darba un finansiālo panākumu temats cilvēkiem ir svarīgs praktiski vienmēr. Kad valda skaitlis “2”, veiksme šajā jomā gaida divu tipu cilvēkus: egoistus un pragmatiķus.

Numerologi uzstājīgi iesaka pirmdien netērēt daudz laika, lai palīdzētu apkārtējiem. Drīzāk tā varētu būt laipnību apmaiņa, nevis tīrs altruisms.

Šādās dienās lieliski iederas dažādi ar naudu saistīti rituāli. Turklāt jau nākamajā dienā, 12. novembrī, iestāsies Pilnmēness, tāpēc šādas darbības būs divtik iedarbīgas.

Piemēram, var veikt pavisam vienkāršu rituālu ar monētām. Nepieciešamas dažas monētas, tās jāietin banknotē un jāieliek podiņā ar zemi, kur atrodas kāds telpaugs. Tas darāms no rīta puses. Pēc tam jāsaka buramvārdi: “Lai nauda aug un veiksme atnāk, bet neveiksmes un bailes zemē paliek. Lai mani laime un ticība atrod, bet nauda līst pār mani kā ūdenskritums.”

Vakarā to pašu banknoti un monētas izņem un nolasa buramvārdus vēlreiz, pēc tam naudu jāiztērē, neliekot maciņā.

Divnieks ir materiāls skaitlis, tas saistīts ar Ūdens un Zemes stihiju. Noderēs arī šāds vienkāršs ūdens rituāls. No rīta trīs reizes noskalojas ar aukstu ūdeni, trīs reizes sakot šādus vārdus: “Nomazgāju bailes, nomazgāju šaubas. Veiksmi un bagātību saņemu.”

Var veikt arī citus rituālus naudas un labklājības piesaistīšanai.

1. RITUĀLI NAUDAS PIESAISTĪŠANAI AR LAURU LAPU

2. RITUĀLS NAUDAS PIESAISTĪŠANAI AR ZAĻU SVECI

3. RITUĀLS NAUDAS PIESAISTĪŠANAI “BURVJU MAISIŅŠ”

loading...