Pirmdien – Pilnmēness Jaunavas zīmē. Kādas problēmas tas atrisinās?

09-03-2020


Pilnmēness Jaunavas zīmē opozīcijā Saules un Neptūna apvienojumam ļoti krasi vēršas pret jebkuriem meliem un dod impulsu visu noskaidrot un salikt pa plauktiņiem.

Tomēr 9. marta noskaņa nav piemērota, lai saskatītu lietu reālo stāvokli. Tāpēc cilvēki, kuriem spriedzi rada satraucošā Pilnmēness enerģija, var strīdēties, kritizēt viens otru un censties noskaidrot attiecības arī bez pamatota iemesla.

Īpaši nepatīkami būs kontakti ar iereibušiem ļaudīm, kas piesienas ar mūžīgo jautājumu “Vai tu mani cieni” Tāpēc pirmdien labāk atteikties no atpūtas lielā kompānijā vai došanās uz bāru – ir paaugstināta iespēja, ka kāds iedzers pār mēru un sāks piesieties, jo viņam “kaut kas licies”.

Cilvēkus satrauks apkārtējais haoss – sajauktas lietas, situācijas, kad kaut ko nevar atrast nekārtības dēļ, datorā nevērīgi “samesti” faili, juceklis dokumentos.

Vēl būs vērojams enerģijas pieplūdums. Tāpēc iespējams, ka sāksi ģenerāltīrīšanu kādā no šīm jomām.

Vēl kāds temats, kas interesēs daudzus – veselība. Var rasties vēlēšanās aiziet pie ārsta pārbaudīties, veikt diagnostiku, nodot analīzes. Un tas nebūs saistīts ar nopietni sliktu pašsajūtu.

Cilvēki vērīgi izturēsies pat pret sīkām veselības ķibelēm – dūrējs mugurā vai iesāpējusies galva, kuru iemesls nebūs pietiekami skaidrs. Iespējams arī apmeklēt mediķus vienkārši profilakses nolūkos, lai pārliecinātos, ka ar organismu viss kārtībā.

loading...

1 Comment

  1. костя 10.03.2020 at 00:36 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bitly.kr/energia Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!