Pirmdien Pilnmēness. Ja pietrūkst naudas vai veiksmes, veic šo rituālu!

08-03-2020


Tavas domas un rīcība nosaka tavu dzīvi. Teiciens: “Esi piesardzīgs ar vēlmēm – ko iedomāsies, to arī saņemsi”, ir pilnīgi pareizi.

Ja tavas domas par naudu ir negatīvas, nauda no tevis bēg, uzskata ezoteriķi. Pieņemsim, tu vēlies būt bagāts, bet nicini bagātus cilvēkus. Ja tu uzskati, ka nauda ir kaut kas netīrs un negodīgs, tāda attieksme pret materiāliem labumiem bloķē naudas plūsmu – turklāt pēc tevis paša vēlēšanās.

Lai piesaistītu veiksmi un naudu, tev tie jāciena un jāizrāda patika, lai kur tie būtu – tavā vai cita kabatā. Tāpēc domām vienmēr jābūt aptuveni šādām: “Visums, atnes veiksmi un naudu ne tikai man, bet arī citiem.”

Jācenšas būt laipnam un patīkamam cilvēkam. Priecājies, kad citiem veicas, tas nozīmēs, ka esi panākumu cienīgs.

Ja tev grūti kontrolēt savas domas un jūtas, sāc vismaz kontrolēt vārdus, jo tie palīdzēs pārliecināties, ka tas ir pareizi. Atkārto pie sevis: “Esmu laimīgs, ka citiem veicas.” Lai tā kļūst par tavu ikdienas mantru, kas dāvās pozitīvas izjūtas.

Apliecinošu frāžu atkārtošana palīdzēs mainīt negatīvo domāšanas modeli, ar kuru agrāk atteicies no naudas.

Ja savās finanšu problēmās vaino vīru, vecākus, draugus vai bagātniekus, tava vilšanās un problēmas paliks kopā ar tevi.

Atceries, ka vainīgā meklēšana un īdēšana pozitīvas pārmaiņas nenesīs. Tādi uzskati tikai pastiprina visas sliktās lietas, kas ar tevi notiek. Citu vainošana bloķē tavu veiksmi. Neiekļūsti rūgtuma lamatās!

Nemeklē vainīgo savās problēmās. Negatīvas domas bloķēs tavas spējas tās atrisināt. Atkārto pie sevis katru dienu: “Neviens nav vainojams manās problēmās, lai veiksme ienāk pa šīm durvīm un atnes laimi.”

Izmēģini arī šādu Pilnmēness rituālu naudas un veiksmes piesaistīšanai. Tuvākais Pilnmēness – jau 9. martā!

Mēness spēks palīdzēs visu mēnesi piesaistīt veiksmi un naudu.

Lūk, kāpēc jāveic šādas darbības pirmajās trīs naktīs pēc Pilnmēness.

Piepildi trauku ar ūdeni, ieliec tajā sudraba monētu un noliec tur, kur ūdeni apspīd Mēness.

Saki šādus vārdus: “Varenais Mēnes, atnes man bagātību. Pildu rokas ar sudrabu, kas neietilpst manā maciņā.” Pēc tam piebilsti: “Pildu sirdi ar labām domām, lai veiksme ienāk manā dzīvē.”

Atkārto šo rituālu trīs naktis pēc kārtas, katru reizi pēc tam ar izmantoto ūdeni aplaistot augus.

IZMĒĢINI ARĪ ŠĀDUS RITUĀLUS!

Čigānu maģija: rituāls ar sveci mīlestības piesaistīšanai

Rituāls ar sveci, sāli un ūdeni, kā atbrīvoties no negatīvas enerģijas

Sveču maģija. Rituāls naudas piesaistīšanai ar zaļu sveci

loading...

1 Comment

  1. basv 10.03.2020 at 00:48 - Atbildēt

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bitly.kr/energia Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!