Parādi pirkstu! Bet kāpēc tieši vidējais tik daiļrunīgs?

06-02-2019

Foto - Pixabay

Foto – Pixabay


Vidējais pirksts ir Saturna ietekmē, tāpēc saistīts ar visu, kas attiecas uz mūsu iekšējām nostādnēm.

Stingrs mugurkauls vai arī tā trūkums, gribasspēks un prasme pastāvēt uz savu, nelokāmība un pat cietsirdība – tās ir dažas no izpausmēm, uz kurām norāda vidējais pirksts.

Ne velti visiem labi zināmais nepieklājīgais žests ir vienkārši uzmanības pievēršana vidējam pirkstam. Ar to ne tikai apzīmē dzimumlocekli, tas norāda, ka žestikulētājs nepieņem pretinieka viedokli, ka viņa dzīves nostādnes ir pretrunā ar otra cilvēka viedokli.

Ikdienas dzīvē vidējais pirksts tiek akcentēts, ja personība meklē pamatu sevī, ja sarunu biedrs ir gatavs stāties pretī jebkuram un jebkurā situācijā.

Atklāts šā pirksta akcents norāda, ka sarunu biedram attiecībā uz jūsu piedāvājumu ir savs strikts lēmums!

Atklāts šā pirksta akcents norāda, ka sarunu biedram attiecībā uz jūsu piedāvājumu ir savs strikts lēmums, viņš ir pārliecināts par saviem spēkiem un gatavs risināt problēmu pēc saviem ieskatiem. Ja jūsu viedokļi sakrīt, labāku domubiedru neatrast.

Slēpts akcents (nedroša paberzēšana, pakasīšana) var liecināt, ka konkrētajā jautājumā sarunas partneris nejūtas pietiekami stiprs, grib izvairīties no konkrētās problēmas, konkrētajā brīdī nevēlas risināt jautājumu.

Īpaši skaidri tas izpaužas, ja ar vidējo pirkstu tiek pakasītas dažādas galvas daļas (galvas pakasīšana pati par sevi norāda, ka cilvēks šaubās, ir norūpējies, samulsis).

loading...