Pilnmēness Zivju zīmē. Aicini sevi uz deju pusnakts miglas pļavās

06-09-2017

pilnmeness4


6. septembra Ražas pilnmēness Zivju zīmē atgādina par nepieciešamību vērst skatienu iekšup – ieklausīties savas sirds slēptākajos ritmos.

Vai vari sadzirdēt tās unikālo pulsu? Vai vari atgriezties tajā klusajā un slēptajā vietā, kur atklājas tava patiesā būtība? Ieelpot tās vienreizējo dvesmu un izelpot atkal īstenības pasaulē, padarot to spilgtu, dzīvi, vienreizēju?

Septembra burās pūš Jaunavas vēji, bet Mēness Zivīs atgādina par to, cik skaisti ir sapņot, aicina iesniegties dzīļu valdzinošajā pasaulē.

“Dodies lejup pie Rio Abajo Rio, upes zem pasaules upes,” runājot rakstnieces Klarisas Pinkolas Estesas vārdiem, lai atrastu ceļu atpakaļ pie tā, kas like tavai sirdij dziedāt. “Dziedi pati savu dziesmu,” čukst septembra pilnmēness…

Pilnmēness Zivīs ir Neptūna aicinājums uz deju. Deju ar mūsu pašu radošāko, iztēles bagātāko un pilnasinīgāko pusi milzīgā, sārtā debesu spīdekļa vēsajos staros miglas piebriedušā pļavā.

Kļūsti par portālu, caur kuru rimti un viedi skalojas dzīves okeāna ūdeņi, savienojot šo krastu un viņējo, vasaru un ziemu, tevi un mani. Sapņo!

loading...