Pilnmēness Ziemas saulgriežos 22. decembrī. Rituāls labu pārmaiņu radīšanai

22-12-2018

pilnmeness17

22. decembrī ir lieliska iespēja padarīt savu dzīvi labāku un piepildīt vēlēšanās, jo mēness enerģijas augstākais punkts sakrīt ar ziemas saulgriežiem.

Astrologi iesaka šai dienā darīt tā, lai būtu pēc iespējas mazāk darba un vairāk brīva laika, lai atbrīvotos no negatīvām domām, izmestu no galvas visu nevajadzīgo un kopumā noskaņotos pozitīvi.

Aktīvā Pilnmēness fāze sāksies 19:48 un turpināsies līdz 23:00, un šajā laikā var daudz darīt, lai piepildītu vēlēšanās, īpaši ja tici maziem maģiskiem rituāliem. Visums atsauksies taviem lūgumiem.

Lai to īstenotu, vēlams visu dienu domāt par to, ko gribi sasniegt, noskaņoties uz labu iznākumu un darīt visu labam garastāvoklim atkarībā no situācijas. Atceries, ka labs noskaņojums nešaubīgi piesaista vēlamo tavā dzīvē.

Māju vai dzīvokli jāsakārto un jāuzkopj, lai būtu maksimāli tīrs. Ja uzkopšana jau veikta, vari piekārtot kādus sīkumus uz galda, lai kārtība būtu maksimāli laba.

Pēc uzkopšanas pieej pie loka un palūdz Visumam paņemt visas nelaimes un neveiksmes, ar frāzi “Pilnmēness diena, paņem manas nelaimes un apmaini tās pret veiksmi.” Šis vienkāršais teikums ir ļoti iedarbīgs, apgalvo ezoteriķi.

Nodomiem jābūt nopietniem un dzīvē patiesi svarīgiem. Labas domas palīdzēs noskaņoties uz pareizā viļņa un radīt labu enerģētiku visā apkārtnē.

Avots: “Brainum”

loading...

1 Comment

  1. Lelde 24.12.2018 at 10:22 - Atbildēt

    Gribi nopirkt labu māju jebkurā vietā pasaulē bez kredīta un braukt ar šiku auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies nākošajā MegaMillions izlozē, kur Džekpots sasniedzis 321 miljonus dolāru! https://goo.gl/tmeeJF Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu jau līdz gadumijai!! Starp citu – neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!