Pilnmēness klāt! Kuras horoskopa zīmes to izjutīs visvairāk?

14-10-2019


Pilnmēness iestājies 14. oktobrī uz Svaru ass Auna zīmē. Astrologi uzsver, ka šis laiks atbild par noskaņojumu un emocijām – Pilnmēness ir katra mēneša enerģētiski spēcīgākais brīdis.

Iespējamas krasas emociju svārstības, vairākums cilvēku izjūt tieksmi būt pārāk atklāti, psihe kļūst mazāk noturīga.

LASI VĒL: KO NESĪS 14. OKTOBRA PILNMĒNESS

Iespējamas krīzes attiecībās, jo 14. oktobra Pilnmēness atrodas uz Svaru un Auna ass, kas atbild par partnerību un lietišķām attiecībām.

Var rasties nesaprašanās saskarsmē ar citiem cilvēkiem un sadarbības partneriem. Jāpārskata savs viedoklis, nevajadzētu izdarīt pārsteigtus secinājumus, ja situācijā iespējams konsenss. Jāatturas no asiem izteikumiem.

LASI VĒL: KĀ IZMANTOT PILNMĒNESI SAVĀ LABĀ

Nav ieteicams:

– Sākt jaunus projektus;
– Veikt plānveida operācijas;
– Strīdēties, īpaši ar otro pusīti.

Ieteicams:

– Būt uzmanīgiem uz ceļa;
– Izpildīt rutīnas darbiņus;
– Atpūsties.

Pilnmēness ietekme uz horoskopa zīmēm

Spēcīgi ietekmē emocionālo stāvokli zīmēm, starp kurām ir Auns, Svari, Mežāzis, Vēzis.

Mazāka ietekme uz Dvīņiem, Strēlnieku, Zivīm, Jaunavu, Ūdensvīru, Lauvu.

loading...

1 Comment

  1. Lelde 14.10.2019 at 21:24 - Atbildēt

    Šobrīd, kad lielo laimestu loterijas ir izšāvušas, vērts izvēlēties salīdzinoši nelielo – no dažiem desmitiem līdz simts tūkstošiem eiro laimestu izlozes, kurās ir augstāka laimesta iespēja. Meklē kopējā sarakstā Japānas Mini-lotto, Meksikas Chispazo un Dienvidāfrikas Daily Lotto: https://bit.ly/2Zne76f Šīs nepadarīs tevi par bagātāko cilvēku Latvijā, bet noder, kad vajag vinnēt vismaz kaut ko, ļaujot, nepieciešamības gadījumā, ātri savākt ikdienas tēriņiem nepieciešamo summu.
    Tagad, kad manus novērojumus apstiprināja kāds kolēģis, kurš regulāri nopelna labus papildus ienākumus tieši ar mazajām izlozēm, gribu padalīties arī ar citiem. Kad laimē nelielu summiņu – 5, 10, 50, 200, par šo naudu nepērc jaunas biļetes, bet uzreiz noņem no brokera konta, pārskaitot uz savu karti. Bet jaunas biļetes pērc atkal no kartes. Ja savas naudas apgrozījumu organizē šādā veidā, loto brokeris biežāk un vairāk atvērs dažādus speciālos piedāvājumus – CashBack atsevišķām izlozēm, dažreiz lielākus CashBack procentus, atlaides biļešu iegādei un tamlīdzīgus labumus, kurus apgrozot viņu kontā vienu un to pašu naudu nepiedāvātu.
    Un neaizmirstiet pieminēt mani klusībā ar labu vārdu, kad izdosies izmantot manu padomu 😉