Pilnīgi nejauši un bez ļauna nodoma. Septiņas nelaimi nesoša cilvēka pazīmes

07-02-2024

Foto – Pixabay


Viņš var sagraut visu, ko esi veidojis gadiem ilgi. Un darīs to pilnīgi nejauši un bez ļauniem nodomiem.

Ir cilvēki, kuri tev ir simpātiski un, šķiet, cenšas palīdzēt, iepriecināt. Taču viņu rīcība bieži vien nodara vairāk ļauna nekā laba. Dažreiz kaitējumu, ko nevar labot….

Tas ir jūsu ziņā izlemt, vai jums vajadzētu komunicēt ar šādu cilvēku. Un kā ar viņiem komunicēt. Tās ir jūsu personīgās tiesības izdarīt šo izvēli.

Psiholoģe Anna Kirjanova dalās stāstā par tādiem cilvēkiem, kuri ir diezgan labi. Ne ļauni, bet pat laipni. Draudzīgi un pilnīgi normāli. Bet tieši šis cilvēks nejauši aizdedzinās jūsu māju vai nepareizi noformēs kādu dokumentu, nejauši pazaudēs kaut ko ļoti svarīgu, vitāli svarīgu, atvedīs pie jums ļaundari… Pateiks kaut ko nevajadzīgu, bet tieši no šīs “nevajadzības” ir atkarīga jūsu reputācija un pat dzīve.

Viņš var pilnīgi nejauši un bez ļauniem nodomiem iznīcināt visu, ko esat veidojis gadiem ilgi. Vēlāk viņš atvainosies. Lūgs sirsnīgu piedošanu. Viņš pat būs gatavs kaut kā kompensēt nodarīto kaitējumu. Vienīgā problēma ir tā, ka kompensācija parasti nav iespējama. Šim cilvēkam nav līdzekļu. Kā saka, tu nevari atsaukt atpakaļ to, ko esi izdarījis.

Tu pieņemsi atvainošanos un, visticamāk, neturēsi aizvainojumu. Jūs sapratīsiet, ka šis cilvēks rīkojās bez ļaunprātības, tas vienkārši notika. Viņš kļūdījās vai vienkārši atradās nepareizā vietā nepareizā laikā. Taču dziļi sirdī jūs sapratīsiet, ka tieši viņš bija cēlonis nelaimēm, kas piemeklēja jūs. Tāpēc uzmanīgi izlasiet šāda cilvēka pazīmes, lai pēc tam nesūdzētos, lai cik skumji tas neizklausītos.

Pirmkārt, šis cilvēks jums patīk. Un tu viņam patīc. Ir emocionāls kontakts, – viss ir pareizi, bez personiskas saiknes, bez emocionālas mijiedarbības ir grūti nodarīt kādam būtisku ļaunumu. Tu sāc draudzēties vai strādāt ar šo cilvēku. Tas viss notiek ļoti ātri, jums nav laika padomāt, ka patiesībā jūs par šo paziņu neko daudz nezināt. Un jūs vadāties tikai pēc emocijām.

Šāds cilvēks pastāvīgi ar kādu konfliktē. Viņam var būt pilnīgi taisnība, bet viens konflikts seko otram. Citi cilvēki pret viņu ir naidīgi noskaņoti, un viņam gandrīz nav tuvu draugu. Tomēr viņš ir labs. Labs. Sirsnīgs. Bet kaut kādu iemeslu dēļ viņam nav draugu.
Šāds cilvēks bieži vien kļūdās. Kļūdas, kas nodara nelielu kaitējumu. Sākumā ne daudz. Viņš saplēš krūzīti, nosūta naudu nepareizi, kaut ko pazaudē. Mazas lietas, kuras ir tik viegli piedot, pat nepamanīt. Bet tie notiek ar biedējošu regularitāti, šie mazie zaudējumi.

Šī cilvēka klātbūtne tevi nenoslogo, bet pēc saskarsmes tu kļūsti aizkaitināms un tad strīdies ar tuviniekiem. Vai arī jūs jūtaties miegains, jūs burtiski aizmigstat pēc kontakta ar šo cilvēku. Jūs no viņa saņemat iesnas, gripu – tā, protams, nav viņa vaina. Bet tā notiek.

Šim cilvēkam pašam visu laiku gadās avārijas, viņš kaut ko pazaudē, kaut ko sabojā, noplūst caurules, salūst mašīna… Šķiet, nekas īpaši briesmīgs. Bet tas notiek regulāri, un viņš par to regulāri stāsta. Nesūdzoties, varbūt pat ar labu humoru.

Šis cilvēks bieži atvainojas par nelielām neērtībām. Un jums vajadzētu piedot vai teikt, ka nav par ko atvainoties. Tātad zvaigznes debesīs tā sastājušās. Tas var notikt ar jebkuru, tas nekas! Patiesi, tā nav viņa vaina. Tā ir taisnība. Nav par ko atvainoties. Bet viņš atvainojas, un tev ir jāatvainojas vai pat jāapsveic tas, kurš tev sagādā “problēmas”.

Šāds cilvēks vēlas darīt labu, bet parasti visas viņa dāvanas ir ar trūkumiem. Ziedi vīst. Un labos vārdos viņš nejauši ieliek sliktu nozīmi, – gribēja teikt labu, bet izmeta kaut ko sliktu, aizvainojošu.

Viņš ir konfliktu provokators. Pārraida tev nepatīkamas lietas, kas tiek teiktas par tevi, piemēram. Atbalsta jūs, kad esat dusmīgs un nolemjat kādam stāties pretī. Uztur tevi vēsu. Tas liek tev cīnīties ar citiem cilvēkiem.

loading...